Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti hogyan irnátok meg neki,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan irnátok meg neki, hogy még szereted?

Figyelt kérdés
Ő volt az alit a legjobban szerettem, 2 év után sem tudom elfelejteni. Most, hogy messzebbre megyek tanulni, még előtte szeretném neki megírni, hogy nem felejtem el sosem és fontos. Ti hogyan írnátok meg? Ötletek?
2013. júl. 27. 00:05
 1/8 anonim ***** válasza:

Olyan vagy nekem, mint egy sírba vésett rég elkopott név,

a szívemben fekszik emléked, eltemetve, egy újabb magányos év.

2013. júl. 27. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nincs értelme.
2013. júl. 27. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Nem írnám meg. Úgyis messzebbre mész, zárd le magadban valahogy és kész. Ne adj isten írnál neki valami szépet és rá is rátörnek az érzések, elég rossz lenne neki, szerintem...
2013. júl. 27. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Didiiayer ***** válasza:
Mire mennél vele ha megírnád neki?Lenne értelme? Nem hiszem, akkor meg inkább hagyd és próbáld meg elfelejteni.
2013. júl. 27. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Egy időben ő is ugyanoda készült. A lelkem megnyugodna, ha így zárhatnám le.
2013. júl. 27. 00:19
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem nyugszik majd meg.
2013. júl. 27. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Jobb érzés lenne.
2013. júl. 27. 00:25
 8/8 anonim ***** válasza:
1 év után mitől lett jobb? Semmitől.
2013. júl. 27. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!