Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek nagyon rossz?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nagyon rossz?

Figyelt kérdés

"Tudom nem birsz feledni,de szeretnék kedvesed lenni.Én szeretnélek ha hagynád.Adj esélyt,adj erőt! Hogy ebben a bús komor világban Ki tudjam én bírni. Kérlek találkozunk bárhol legyen ÍS,Kérlek had láthassalak akár csak 1 percre ÍS! Segits! Segíts nekem azal hogy 1 napra ÍS de veled lehessek. Else hinnéd mennyit jelente nekem ez Kérlek tégy boldoggá akár ha csak 1 napra ÍS. Engedj nekünk utat S térj rá mellém Te ÍS! Menjünk egy úton ,egy világban,hol nincs szebb egy igaz barátságnál vagy szerelemnél . Ez rajtunk múlik ,senki mason,de azonban ehhez te ís kellenél! Akár barátság akár 1 esély én mindig jóban,rosszban melletted leszek bárhol légy ÍS ,de ezt tudd!! Te örök barátom leszel míg élek s azon túl ÍS. Kérlek ne ijesszen meg ez a versike de azt akartam tud mielőtt döntesz!! <333


Véleményt :((

(egy lany)


2013. júl. 27. 02:02
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
mi az hogy ÍS?
2013. júl. 27. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Elirtam nah.. * is..
2013. júl. 27. 02:05
 3/25 anonim ***** válasza:
Szerintem egy monogramot takar. Egyébként nem lett rossz, de a helyesírásra figyelj kicsit, nagyon rontja az értéket.
2013. júl. 27. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
02:03: Hát amit bekentek Í betűvel.
2013. júl. 27. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
Akkor nem nyert a tippem.
2013. júl. 27. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:

Elírtam aszondja:D:D:D:D:D:D:D

amúgy korotok? És amúgy szépek vagytok? Komolyan érdekel

2013. júl. 27. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Inkább érne egy cápatámadás minthogy újra elolvassam.

A vasárnapi iskolában...


helyesírás? -

vers? -

próza? -

rímel? - érzelmes? -

hülyeség? +


Igen. Nagyon rossz. :(( Komolyan...

2013. júl. 27. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:

Mennyire ismered a gyereket? Kitcsit túl "szerelmes" lett... én is kaptam régen ilyen leveleket, bár az még papiron voltak, de mindig irtoztam tőlük. Nekem ez inkább az az aranyos kategória, mint meggyőző.

És tovabá feltelek, hogy ha ezt a fiú meg kapja, akkor ki fog használni... Ne legyél vak.

Kézcsók az összes hölgynek.

2013. júl. 27. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
Még ha írni tudnál helyesen, akkor talán elviselhető lenne.... de reménytelen.
2013. júl. 27. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Ha ezt elmondod neki és nem jössz be neki, akkor még a barátságnak is vége lesz.
2013. júl. 27. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!