Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha nem mentem el egyetemre,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem mentem el egyetemre, akkor kimaradtam valamiből?

Figyelt kérdés

25 vagyok, érettségi után azonnal munkát kezdtem el keresni. De sajnos az életemből ezzel tuti kimaradtak a nagy bulizások, és a legtöbben állítólag az egyetemen ismerik meg a párjukat.


Attól rettegek, hogy talán egyedül leszek e miatt. Valami fontos kimaradt az életemből. Kevés barátom va de egyik se korombeli.


25/F


2013. júl. 27. 13:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

én is ugyan így vagyok ezzel :( mindenből ki fogok maradni


22/F

2013. júl. 27. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
83%
Attól függ milyen karra mentél volna. Én voltam infó szakon, hát ott max counter strike partyk voltak :D
2013. júl. 27. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
és melyik szakon vannak nagy orgiák? :D
2013. júl. 27. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Hááát.. igen, az egyetem mindenképpen egy jó élmény. :) Én most fejeztem a 3. évet, még van a 4., szóval nahh, még van.. stresszel is jár, de sok bulizással, lazulással, hülyüléssel is. Valakiknek kimarad, valakiknek nem.. ezzel már nem sok mindent tudsz kezdeni..
2013. júl. 27. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Ez nagyban függ a társaságtól. Én most végeztem, de nem volt jó a társaság, nem voltak velük olyan hatalmas bulik, én a gimis barátaimmal jártam bulizni. És a páromat is még gimi alatt ismertem meg, így ne gondold, hogy emiatt kimarad valami az életedből, én alig vártam, hogy vége legyen. Persze vannak jó helyek, ahol szerencsésen ki lehet fogni jó társaságot, de elég sok helyen nincs ilyen, több ismerősöm is alátámasztja ezt különböző egyetemekről.
2013. júl. 27. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
ha van kedved hozzá akkor még akár el is kezdhetnéd.
2013. júl. 27. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Heló!


Az, hogy jól érezd magad, és kellemesen teljenek a napjaid, nem egy adott helyhez van kötve!


Egyetemre meg szeirntem - ellentétben azzal, amit sokan gondolnak, de azok olyan mentalitású emberek is - akkor menjen az ember, ha tanulni akar. Nagyon sok olyan embert ismerek, aki elment oda, végig bulizta, aztán semmit sem ért el vele, semmirekellő, buta ember maradt.


A szórakozást meg az érdemli meg, aki csinál is valamit, marha nagy buli lehet a legtöbb esteben elcseszni a szülők pénzét, aztán meg több év után rádöbbenni, hogy "ejj, mekkora marha voltam ,de már nem lehet mit tenni, az is maradok".

2013. júl. 27. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Most is járhatnál egyetemre, hisz fiatal vagy... nem csak 18-19 évesekből áll az első évfolyam.

Egyébként ez hülyeség, hogy kimaradsz a nagy bulikból, ha nem mész egyetemre. Nekem rengeteg ismerősöm van, akik még a középsuliban ismerkedtek össze, vagy barátokon keresztül alkottak később egy nagy baráti kört, és annak a 80-90%a nem járt egyetemre, hanem érettségi után max technikum, vagy meló, mégis mai napig együtt lógnak, és hatalmasakat buliznak.

2013. júl. 27. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Azért elég sok stresszel is jár, szval nem csak bulizás az egész.
2013. júl. 27. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Én egyetem alatt buliztam a legkevesebbet, mondjuk én másik városból jártam be. 4 évet húztam már le, de nincs párom :(

22/L

2013. júl. 27. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!