Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon ezért agresszívek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon ezért agresszívek, durvák velem időnként ilyen férfias kinézet, nagy darab koruknál idősebbnek kinéző fiúk?

Figyelt kérdés
Mert én egy cukinak, aranyosnak, helyesnek tartott fiú vagyok. Picike és bájos, lányok szerint, de mégis sok-sok láyn meg rondának is tart, szóval aki azt hiszi, hogy az én fajtámra buknak a csajok az téved, mert az igaz, hogy sok cuki lánynak bejövök, de a legtöbb csajnál semmi esélyem, én mindig is ilyen nagy darabb, szőrös férfiállat akartam lenni, pont olyan, akik engem gyakran veréssel fenyegetnek vagy gyilkosan irigyen néznek rám,meg beszólogatnak nekem. Legutóbb egy lánnyal voltam és egy ilyen szándékosan gyilkosan nézett rám. Egyszer meg vártam egy csajt randira és előttem elsétált egy kopasz, nagy darab tag és ilyen agresszíven rám nézett, azt hittem meg fog verni, de csak így elkezdett ilyen izmos, gorilla testtartás felvenni, kitette a két karját, hogy feszítsen itt nekem. Nem értem miért csinálják ezt, én bár alkatra és pofira eléggé a páwa cuki fiúk közé tartozom, de igazából mégsem vagyok az, mert szegény a családom és a hangom is férfias, nem vagyok bzis sem, hetero vagyok 1000%-osan és nem is fogok divatból sem bebzulni. Szóval fogalmam sincs mi bajuk van velem a nagy darab férfiaknak, fiúknak. Én őket irigylem, tuti lehetne már normális barátnőm, ha genetikailag nagy darab lennék, de sajnos ősöktől az alacsony, vékony termetet örököltem. Alacsony anyám miatt vagyok, náluk midnenki ilyen törpe volt, vékony meg apám miatt. :/
2013. júl. 28. 00:16
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem csak idegesited öket, mert most nagyon utálja mindenki a páwákat, nem mondom, hogy te az vagy, mert nem ismerlek, de így írás alapján meg minden elég beképzeltnek tünsz vagy nem is tudom, nem akarlak megbántani. Szerintem csak idegesíti öket a képed és nem féltékenyek rád. Vagy ha mégis akkor max. mert hogy ilyen kis "nyámnyila" cuki fiúnak nézel ki és a csajok szeretik a cuki fiúkat, már amelyik és nem értik, hogy mit esznek rajtad. A nagy gorilla tagok nekem pl. nem jönnek be, de az édes cuki fiúcskák se..Bár ez is sok mindentöl függ :)

17/L

2013. júl. 28. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

,,előttem elsétált egy kopasz, nagy darab tag és ilyen agresszíven rám nézett"


Nem vagy egészen véletlenűl roma származású?:D


Amúgy nem tudom, biztos irigyek a ,,páwa cuki fiú" pofidra.XD

2013. aug. 3. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
2-es, inkább skinheades vagyok rövidre nyírt hajjal, hófehér bőrrel.
2013. aug. 3. 15:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!