Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért élvezem ezt?! (többi lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért élvezem ezt?! (többi lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Már egy ideje nincs kapcsolatom, de azért szoktam fantáziálgatni. Na most a kérdésem az lenne, hogy a következők miért vannak:

Mindig két alapvető dolog van ezekben a fantáziálgatásokban. Először is mindig azt élvezem, ha elképzelem, hogy belém szeret egy pasi (meg én is belé), de valamiért tiltott a kapcsolatunk, vagy nehézségek vannak. Most komolyan, miért évezek így "szenvedni"?

A másik meg, hogy ha elképzelek ilyeneket, akkor egy idő után mindig a pasi szemszögéből kezdem látni a dolgokat, és sohasem az enyémből. Ez annyit tesz, hogy élvezem "látni", ha szerelmes valaki belé, és akar engem, vagy ennyire el lennék szállva magamtól, hogy "mintha én lennék a pasi" ? (Mert én nem érzem pont azt, hogy el vagyok szállva magamtól.)

Na jó, bocsi, ezt most elég h*lyén fogalmaztam meg, de remélem értitek, hogy mit akarok. :D

Ha van rájuk tippetek,akkor írjátok le lécci! És a normálatlan meg bunkó válaszoktól kíméljetek légyszíves!

Köszi előre is!

20|L



2013. júl. 28. 00:34
 1/10 anonim ***** válasza:
ezt álmodba látod vagy amikor ébren vagy?
2013. júl. 28. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szereted az izgalmakat, szereted látni, mikor más odavan érted, legyezgeted a hiúságod, és belekeversz egy kis önsajnálatot, meg szenvedést, mert annál édesebb a gyümölcs. Szerintem teljesen normális.
2013. júl. 28. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Az elsőre az a tippem, hogy a szerelmedért szeretnél megküzdeni, kiérdemelni a szerelmét. A másodikra sajnos semmi tippem nincs így hirtelen.
2013. júl. 28. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szóval eljátszod magadban a Rómeó és Júliát?
2013. júl. 28. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Érdekes csaj vagy, szívesen járnék veled :)

Szerintem ez csak egy stikk nálad, nem hinném hogy bármi komoly dolog lenne, ami megkülömböztetne másoktól.

Én is bizonyos dolgokat élvezek, amik nem hétköznapiak.

Szerintem a szeretet hiány okozza, egy pszhiológus biztos rájönnmi ez.

2013. júl. 28. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Igen, azt beismerem, tényleg "érdekes csaj" vagyok. Annak is érzem magam. :D


Köszönöm szépen mindenkitől az eddigi válaszokat, ötleteket!

2013. júl. 28. 01:19
 7/10 anonim ***** válasza:

Lehetőségek:

1) Szeretet hiányod van.

2) Nincs önbizalmad.

3) Szeretnél végre egy társat.


Ne szégyelld, én is így vagyok.

2013. júl. 28. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

A kérdésed első felében írtak: ismerősök nekem, volt már nem is egy "valamiért tiltott" kapcsolat, - intenzívebbé teszi,az biztos.


A másik felét nem nagyon értem, ezek valahogy egymást erősítő dolok. Könnyebb szeretni, aki téged sazeret.

2013. júl. 28. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszi!

7-es, valójàban mindhàromban igazad van.....Mind a hàrom tökéletesen engem jellemez. :)

2013. júl. 28. 08:16
 10/10 anonim ***** válasza:

Kédező, hidd el sokan vagyunk még így, mint amit a #7-es leírt...

Többek között én is.

2013. júl. 28. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!