Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Huszas éveiben járó férfiak!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Huszas éveiben járó férfiak! Mi a véleményetek arról, ha nagyon bejöttök egy 17 éves lánynak, aki a környezete szerint érettebb a koránál? Összejönnétek vele?

Figyelt kérdés
2013. júl. 28. 07:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom, ez a lány miben különbözik a többitől, és mivel ragadja meg a figyelmem. Nem tudom, milyen környezetben nőtt fel, és azt sem milyen értékeket vall a magáénak. És azt sem, mivel tudnám megindokolni magamnak, hogy erre a lányra igent mondjak.
2013. júl. 28. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
A húszas éveim mit takarnak, 21, vagy inkább 28 vagyok? Csak mert nem mindegy.
2013. júl. 28. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha ő is bejön akkor miért ne?
2013. júl. 28. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
26 vagyok. Sűrűn megnéznek az utcán a 17 éves tinir*bancok, én is megnézem néha a seggüket, de eszembe nem jutna összejönni velük.
2013. júl. 28. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Héé! Nem mindegyik 17 éves lány r.banc. :)

Én 16 vagyok, és nagyon megtetszettem egy 19 éves fiúnak, és inkább nekem lennének fenntartásaim mint neki. Ha rajta múlna már egy pár lennénk.

Úgyhogy szerintem az ő nevében mondhatom, hogy igen, összejönne. Főleg mert én sem 16-nak, hanem 17-18-nak tűnök, eszem alapján meg még többnek. (És ez nem saját vélemény magamról!)

2013. júl. 28. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha csak szexről van szó akkor még talán oké, de azon kívül mit vár egy 17 éves lány egy 25-26 éves sráctól? A csajnak most kéne élnie a tiniszerelmek korát, a csávónak ennyi idősen meg már komoly nők után kéne néznie, hosszú távon nem működne a dolog.
2013. júl. 28. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Össze.
2013. júl. 28. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. :)
2013. júl. 28. 11:48
 9/11 anonim ***** válasza:

Túl fiatal. Az "érettebb a koránál" duma meg nem hat meg.

24F

2013. júl. 28. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Én 17 éves vagyok és a barátom pedig 27. Engem is jóval érettebbnek tartanak a koromnál (megjegyzem magam is így érzem). Nagyon boldogok vagyunk együtt és nem igazán érezzük a korkülönbséget amikor kettesbe vagyunk. Ezzel csak az elején volt köztünk egy kisebb "feszültség", de egy hosszabb beszélgetés keretein belül megbeszéltük, hogy nem igen érezzük ezt a 10 évet már most sem. Az én véleményem az, hogy ha mindketten szeretnétek, akkor próbáljátok meg nyugodtan. Remélem segítettem...
2013. júl. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!