Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sajnos eleg hanar elelvezek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sajnos eleg hanar elelvezek azonban nem ertem miert. Van megoldas? Van aki igy volt vele mint en es sikerult legyoznie?

Figyelt kérdés
Mit tudok ez ellen csinalni? Nagyon valtozo. Van hogy hamar, vag hogy jo sokaig tudom huzni. Peldaul ha magamnak csinalom sokszor de nem mindig sokaig elntudom huzni azoban csak ugy hogy sokszor megallok mert mar jonne az inger. De ha a baratnom csinalja akkor sokszor kinos mert tul hanar elelvezek. A pc izmom erosnek tunik. Tudtok adni otleteket ? Nagyon bosszanto

#elélvezés #hamari elelvezes #gyorsan elelvezek
2013. júl. 28. 17:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia ! Szerintem aktus során azzal eltudod húzni a dolgokat ha a tempót váltogatod.
2013. aug. 5. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 csabika1971 ***** válasza:

Többféle módszer is létezik ami segít. Most itt had ne soroljam őket. Akár a Net-en is utána nézhetsz. "Túl korai magömlés leküzdése, címmel."

Amúgy nagyon erős nálad a vizuális inger mikor a nőd csinálja. Mikor közel érsz, szólj rá, hogy álljon le kicsit, vagy lassítson míg kissé megnyugszol. Közben te meg próbálj olyasmire koncentrálni ami lehűt.

A csaj pedig a makk alatt a hímvesszőt jó erősen szorítsa úgy mond a nyakánál. Mikor elmúlt a vész lassan folytathatjátok, ezt addig gyakoroljátok míg el nem éritek a kívánt eredményt. Amúgy csak meg szokás kérdése, lassan, türelemmel majdnem teljesen uralhatóvá válik.

De azért olvas is utána!

2013. aug. 5. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!