Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ti mit gondoltok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti mit gondoltok arról, ha egy fiú a női lábakra bukik?

Figyelt kérdés

Például azt nézi meg először rajtotok, milyen szép formás a lábatok, szereti masszírozni, meg szagolgatni a talpatok.

Nem tudom ez lábfétis-e, valószínű az, ti hogy álltok ehhez?

Pl megismertek egy fiút aki jóképű, meg rendes de ha elmegy hozzátok azzal kezdi hogy megszagolja a lábad és simogatja



2013. júl. 29. 11:41
 1/6 anonim ***** válasza:
39%
inkább a női lábakhoz mint a férfia lábakhoz,de ez a talpszagolgatás nekem nem jön be,nem találok benne semmi vonzót,nem hiszem hogy járnék ilyennel
2013. júl. 29. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Engem pl az indít be ha leveszi a lány a cipőjét és van egy kis szaga, persze nem nagyon büdös, hanem csak egy kis cipőszaga, közben ugye csinos a lány is, az nagyon be tud indítani.
2013. júl. 29. 11:46
 3/6 anonim ***** válasza:
41%

Azt gondolom, hogy szerencséje van, mert van lábam! :D

Amúgy egy láb nélküli lánnyal járnál?

És nekem kicsit undi ez a szagolgatás, de ha megmaszírozza, az nincs ellenemre. Meg ha egy igazi úriember módjára viselkedik, és nem nyalogatja, meg ilyen undiságok.. Max. puszilgatás, de azt is tisztelettel, és közben a szemembe nézzen.

2013. júl. 29. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha megszagolgatná a talpam, én biztos, hogy gurulnék a nevetéstől. Valamiért nagyon nem jön be, elképzelhetetlennek tartom ezt az egészet... nem undorít, csak... nem tudom megfogalmazni másképp.

Volt már olyan, aki ilyen vágyakkal közeledett, megmondtam neki - szépen és őszintén-, hogy nekem ez nem tetszik. Azóta rátalált a másik felére, aki osztozik ebben a szenvedélyében :)

2013. júl. 29. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát ha talál olyan lányt, akinek ez szintén tetszik, akkor sok boldogságot neki.


Engem személy szerint zavarna. Regeltem egyszer társkeresőre, ahol rögtön rám írt egy lábfetisiszta pasi, hogy mennyire tetszenek neki a hosszú, formás lábaim, folyton csak azt csókolgatná. Finoman jeleztem, hogy nekem ez nem pálya. Többször is írogatott, volt, hogy már nem is reagáltam, de mindig írt.


Úgy sikerült lekoptatni, hogy írtam neki, hogy bizony, jó lenne, ha csókolgatná, de sajnos makacs lábgombám van és kirepedezett a sarkam. (Ez nem igaz természetesen.)


Na, erre nem írt többet! :D


Bocsánat, nem kigúnyolni akarom azokat, akiknek ez jön be, csak a kéretlen nyomulás nagyon visszataszító volt.

2014. dec. 3. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
44%
Hölgyek! Csodálkozni fogtok majd, amikor kiderül hogy a férfiak többsége bukik a női lábakra... :) Méghozzá nagyon. Kiszolgálná az ő királynőjét mind. Ti pedig elrontjátok... :) Sebaj. Majd találnak mást.
2014. dec. 4. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!