Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti szerelmesek tudtok lenni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti szerelmesek tudtok lenni egy olyan srácba/lányba akivel még nem is találkoztatok?

Figyelt kérdés
Én még csak interneten beszélek egy sráccal de úgy érzem szerelmes lettem. Tervezgetjük a találkozást valamikor mostanában de kb. 1 és fél órára lakik innen.

2013. júl. 29. 15:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Igen, de ez még csak lehet fellángolás is.
2013. júl. 29. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

egyértelműen igen

de a nem olyan lesz, mint amire számítottam, akkor egy pillanat alatt megtörik a varázs

2013. júl. 29. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Froncsi ***** válasza:

Simán bele lehetszeretni egymásba.

Ha nem találkoztatok, de láttátok már egymást képen, akkor olyan nagy csalódás sem érhet (feltéve, hogy tényleg ő az)

Másfél óra pedig... hát az is távolság, de nem vészes szerintem. Ha olyan a kapcsolat, akkor megéri

2013. júl. 29. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Talán igen. Ugyan ilyenre még nem volt példa nálam, egészen mostanáig. Azt hiszem szerelemnek kimondani jelenleg -még- nem lehet, de azt tudom, hogy pusztán szimpátiánál jóval több amit érzek.
2013. júl. 29. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Azt vettem észre, hogy minden egyes nap egyre jobban szeretek vele beszélni. Sokáig nem láttam róla egyetlen képet kb. 1 hétig és már úgy voltam vele, hogy egyáltalán nem érdekel, hogy néz ki mert úgy érzem beleszerettem. Nagyon szeretnék már találkozni vele és majdnem mindennap róla álmodok. Most érzem ezt először és nagyon jó érzés. Köszönöm a válaszokat.
2013. júl. 29. 15:16
 6/13 anonim ***** válasza:
Van ilyen..kb 4 hónapig beszélgettem napi több órát igy egy lánnyal s képet sem cseréltünk ennyi idő alatt..csak netes haverkodásnak indult,mégis a 4 hónap után elkezdtünk nagyon kötődni egymáshoz és bár nem volt ez az egész betervezve,muszály volt találkoznunk :) ez volt egy hatalmas szerelem kezdete :) /F
2013. júl. 29. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Utolsó ez tök cuki történet :)
2013. júl. 29. 15:26
 8/13 anonim ***** válasza:
Köszönöm,átélni sokkal szebb volt mint igy leirva tünik : )
2013. júl. 29. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Elhiszem :)
2013. júl. 29. 15:34
 10/13 anonim ***** válasza:
Irigyellek. Komolyan mondom.
2013. júl. 29. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!