Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk. Ragaszkodtok hozzá,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk. Ragaszkodtok hozzá, hogy ti is kielégítsétek orálisan a barátnőtöket ha ő ezt nem akarja?

Figyelt kérdés
Azaz a lány leszopna titeket csak aztnem akarná, hogy kinyaljátok. (mert gátlásos...)
2009. okt. 23. 21:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem.
2009. okt. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
ha nem akarja nem eröltetem, hisz megoldhatjuk a kielégülést máshogy is....
2009. okt. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem erőszak a disznótor...
2009. okt. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem erőszakoskodnék, de zokon venném... Ugyanis imádom a párom arcát, mikor látszik rajta, hogy élvezi, amit csinálok.
2009. okt. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Igen. Dolgoznék egy ideig a gátlásai oldásán, de ha nem megy, akkor szakítok.

26F

2009. okt. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Az én barátnőm sem engedte, aztán ott voltam a puncija közelében és nem érdekelt mit mondott. Elkezdtem nyalni és onnantól kezdve imádta. :D

19/F

2009. okt. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

1. Milyen nő az aki nem akarja, hogy orálisan kielégítsék?

2. Milyen pasi az, aki erőszakoskodik, hogy megtehesse?...Mert akkor mutathatnátok nekem ilyet:P

2009. okt. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
én például nem szeretem, de ha a párom nagyon akarja, engedem, nekem inkább vicces, mint izgató - lehet lepontozni, de akkor is ez van
2009. okt. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem volt egy barátnőm, aki elég korán kijelentette, hogy nála az orál (oda-vissza) kizárva. Ő nem csinálta, mert rossz élményei voltak (exbarátja erőszakoskodott vele, hogy csinálja), ill. nem akarta hogy csináljam neki, mert rettenetesen gátlásos volt. Kb. 2-3 hónap alatt, lassan, finoman, lépésről lépésre sikerült rávennem, hogy hadd csináljam neki. Természetesen imádta, sőt:) Nem sok idő kellett, és ő is megtette (bár én sosem kértem rá, lévén rossz élményei voltak): meglepő módon azt is imádta.
2009. okt. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

tegnapelött 21:59-es...

hát igazábol én azért nem engedem mert gátlásos vagyok. :'D csak ennyi. igaz ezek a gátlások elég rég óta megvannak. :/


köszönöm a válaszaitokat!

írhattok még. =)

2009. okt. 25. 14:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!