Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez normális? (többi lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális? (többi lent)

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy mióta néhány hónapja szakítottam a barátommal, nem igazán tudom eldönteni, mit akarok. Azóta randiztam egy sráccal, aki szimpatikus volt, és nem is nézett ki rosszul, és páran le is hülyéztek érte, de én valahogy mégsem akartam semmi komolyabbat. Van egy másik srác is, akinek tudom, hogy tetszem, és komolyan is gondolja a dolgot, de én csak barátként tudok rá tekinteni, hiába kedves és megbízható, mégis néha foglalkoztat a gondolat, hogy milyen lenne ha megpróbálnánk. Egy fiú van, aki most nagyon tetszik, de nem tom, hogy neki én bejövök-e. Néha magamat sem értem, össze-vissza ingadoznak az érzelmeim, nem tudom eldönteni, mit akarok...ez normális? 18/L Légyszi csak normális válaszokat írjatok :)

2013. júl. 30. 00:40
 1/3 anonim válasza:

Biztos jól döntöttél hogy szakítottál?

Amúgy azt csak te tudod eldönteni mit érzel

2013. júl. 30. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"Néha magamat sem értem, össze-vissza ingadoznak az érzelmeim, nem tudom eldönteni, mit akarok...ez normális?"

Nyugodj meg, ez nőknél gyakori állapot...

Asszem erre mondják azt nagy általánosságban, hogy liba.

2013. júl. 30. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 JohniDaren ***** válasza:
Szerintem normális, mivel még csak 18 vagy. Hidd el a 20-as éveid végére majd rájössz mit akarsz.
2013. júl. 30. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!