Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan is működik a szexkapcso...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan is működik a szexkapcsolat?

Figyelt kérdés

Lényegében annyi nem hogy találkoznak, szexelnek beszélgetnek és ennyi..semmi szerelem,érzés? Persze gondolom nem lehet megtiltani hogy a másik fél ne legyen közben mással, legalább is nem tiltanám meg mert nem vagyunk együtt semmi közöm hozzá mit csinál mással.:)

És mivan ha ebbe bele megy a nő és a férfi de az egyik idővel kezd többet érezni a másik iránt? gondolom itt vége szokott már lenni, ritkán van olyan hogy össze is jöjjenek vagy tévedek? ki volt már benne ?


2013. júl. 30. 12:12
 1/10 anonim ***** válasza:

Tali, dugi, pápá.

Ez ismétlődik.

2013. júl. 30. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
25%
Minek akarsz ilyenbe belemenni? csak az üres emberek szórakozása ez, de nem a tartalmas embereké.
2013. júl. 30. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
2. ámen
2013. júl. 30. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Semmiben nem szabályozhatod, nem lehetnek kötöttségek! csak dugni jártok össze! én éppen benne vagyok egyben,nagyon jó barátom és mindent megbeszélünk, de párkapcsolatban nem illenénk össze... Csak az ágyban!mindketten találkozunk másokkal és ha úgy van akkor mással is lefekszünk! ha az egyik fél többet érezne szerintem az lenne a legjobb hogy epmondja a másiknak hogy vele mi a helyzet és hogy ő kiszáll ebből a "kapcsolatból" ha véletlen a másik is többet érez akor úgyis mondja h próbálják meg normálisan, de ha nem mondja még így is emelt fővel távozik a mási... Szerintem! persze ha nem kezd el hisztizni!
2013. júl. 30. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

"És mivan ha ebbe bele megy a nő és a férfi de az egyik idővel kezd többet érezni a másik iránt"

Pont ezért nem érdemes belemenni.

2013. júl. 30. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nemrégiben lett vége egy ilyenemnek. Végül is ahogy leírtad. Összejártunk heti 2-3 alkalommal szexelni, de volt egy minimális érzelem is benne. Én időközben beleszerettem, amit ő érzett is, aztán mondtam is neki, de még így sem volt benne egy komolyabb kapcsolatban. Én az esetünkben nem találkozgattam mással, nem akartam több vasat tartani a tűzbe. Néha ott aludtam nála, 3-4 közelebbi haverjának voltam bemutatva, de a szülőknek természetesen nem, nyilvános helyen nem mutatkoztunk együtt, de ha úgy alakult, akkor is tartottuk a 3 lépés távolságot. Kommunikáció? Nagyon ritkán megkérdeztük egymástól, hogy kivel mi újság, de általában csak akkor keresett, ha kanos volt. Elég csúf vége lett a sztorinak, ezen próbálom magam túltenni most, de emelt fővel járok, nehogy nyeregbe is higgye magát, hogy bánkódom miatta :D
2013. júl. 30. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ja hatos vagyok még. Én úgy vagyok vele, hogy valószínűleg ez volt az első és utolsó ilyenem, mert mint kiderült ez nem az én lelkivilágomnak való dolog :D
2013. júl. 30. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Lehet belőle kapcsolat is idővel. De egyébként baráti kapcsolat ami a végén szexel ér véget. :)
2013. júl. 30. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
köszönöm az összes választ!:)
2013. júl. 30. 13:14
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

A mi kapcsolatunk így kezdődött.

Nem hagyományos értelemben vett szexkapcsolat volt, mert nem feküdtünk le egymással. Ő lábfetisiszta, és ezt az akkori barátnőjével nem tudta kiélni, velem meg igen.

Szóval inkább baráti kapcsolat volt egy kis plusszal. Sokat beszélgettünk, végül elkezdtünk egyre többet érezni egymás iránt. Szakított a barátnőjével, és azóta együtt vagyunk.

2013. aug. 1. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!