Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi idő alatt alakulhat ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő alatt alakulhat ki a szerelem?

Figyelt kérdés
Már vagy 4 hete beszélgetek neten egy fiúval, már tervezzük a találkozást. Nagyon aranyos, nagyon kedvelem, mindennap több órán keresztül beszélünk. Bele se merek gondolni, hogy mi lenne velem, ha már nem beszélgetnénk, nagyon hiányozna. Alig várom mindig, hogy írjon nekem. Ez kötődés vagy micsoda?
2013. júl. 30. 22:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

szerelem :) valószínűleg, vagy csak tetszik, nem tudhatjuk, de bejön és az a lényeg. A találkozás nagyon is döntő tényező az alapozz meg mindent, sok sikert a sráchoz szorítok :)

23/F

2013. júl. 30. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
erős kötődés
2013. júl. 30. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Jól esik,h. valaki tőrödik veled, ha neten keresztül is,de biztos,h. nem szerelem, mert még nem is láttad őt soha.
2013. júl. 30. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
11%

Nálam pl. soha, de az átlagembernél is sajnos eltarthat 5-6 hónapig ha nem nézel ki túl jól.


Viszont az 5-6 hónap alatt semmi hibát nem követetsz el mer...


Ja, hogy csaj vagy? Csak várnod kell, te döntesz a csávó máris "veled akar lenni" az meg nem mindegy, hogy szerelmes-e? Általában nem az, csak hajtja a vére és muszáj hazudoznia meg trükköznie neked


Te meg be is veszed a dolgot :D Nem vagytok túl okosak csajok.

2013. júl. 30. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

#3


Jajám!


Majd találkozol vele meglátod milyen ronda és máris "nem lesz meg a kémijja" :D


Ha meg jól néz ki lesz**rod a szerelmet csak nyúljon hozzád.


Egyszerű ez, természeti törvények alapján megy még mindig akárcsak az utóbbi többmilliárd éve, csak a díszlet változott.

2013. júl. 30. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
85%
#4-es, te megy egy megkeseredett lúzer vagy. Gratulálok. :D
2013. júl. 30. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
58%

Nincs kedved lelőni? :D


Megengedem, bárki lelőhet aki akar :D Feltétel: célozz jól, elsőre meg akarok dögleni.


Vagy adj robbanóanyagot megyek vele jó nagy üres terletre aztán "diiiir". Mivel rondának születtem egy csóró családba, egy halálra ítélt országba, átlagos vagy annál rosszabb képességekkel, egy alkoholista "nevelése" alá ezért nekem már úgyis mindegy.


Legközelebb jobb helyre születek (remélem). De halálomig még van vagy 50 év... Te jó ég, de unalmas lesz.

2013. júl. 30. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Az túl egyszerű lenne. Bár nem tudom honnan tudnék most valami fegyvert szerezni. :D Amúgy meg a kövérség kimaradt, vagy csak átugrottam véletlenül. Pedig tuti kövér vagy, meg szőrös is. Te galád. :(
2013. júl. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ezekben tévedsz :D


Pár éve még úgy volt, de 2 éve egy nyáron megkíséreltem fejlődni, leadtam 30 kilót és (alapból sem voltam túlságosan szőrős) ezzel is foglalkozni.


Aztán azt hittem ennek lesz eredménye. Nem híztam vissza, a többi dologra is figyelek semmi arcszőr, semmi egyéb helyen "zavaró" szőr, a szemöldököm se túl vastag... De semmit nem ér, ha az arcodnak háromszög alakja van. Olyan orral, hogy ihaj.


Ezeken meg nem lehet változtatni.

2013. júl. 30. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

"túl egyszerű" - de nagyszerű.


Kár, hogy az itthoni balfék törvények miatt nem lehet olyan jól fegyvert szerezni, mint amcsiknál...

2013. júl. 30. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!