Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan távolodjak el a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan távolodjak el a párom édesanyjától?

Figyelt kérdés

1,5 éves kapcsolat, egyelőre nem élünk együtt, én szülőktől külön, ő édesanyjával lakik (összeköltözés anyagilag egyelőre nem lehetséges). 25-26 évesek vagyunk.


Anyukájának se párja (régóta elvált), se barátnői. Párom húga már külön költözött. Párom édesanyja egyáltalán nem bírja az egyedül létet, akkor érzi jól magát, ha mindig van vele valaki a munka után, meg a hétvégeken. Most ő is, barátom is szabadságon vannak.

Anyukája minden nap menni akar valahova ez idő alatt, a párommal (meg persze vinnének engem is). Ha a párom nem menne vele 1-1 nap, megsértődne.


Én meg nem tudom elviselni ezt a helyzetet, mert kiborít, hogy napokig csak esténként tudunk kettesben lenni, mert egyébként mindenütt anyukája is ott van. Semmi bajom vele, de fullasztónak érzem az egész helyzetet, mert én vele járok, nem az anyjával.


Hogy mondjam meg neki, hogy egy héten egyszer-kétszer bevállalok egy "hármas napot", de egyébként én több időt nem akarok az anyjával tölteni? (Nem kérném, hogy inkább legyen velem és hagyja egyedül az anyukát, beérem azzal, ha esténként láthatom, de ennyi időt nem bírok az anyja sarkában tölteni.)

Ti megbántódnátok (fiúk), ha közölném, hogy veletek kettesben bárhová megyek, de szülővel közös programot nem akarok napokig?


2013. júl. 30. 22:18
 1/4 anonim ***** válasza:
dehogyis! engem, az lep meg, hogy a barátodat nem idegesíti..
2013. júl. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem bántódnék meg. Sőt, ezt barátodnak is fel kellene ismernie.
2013. júl. 30. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Teljesen érthető a problémád.

Így mondd el nekik: higgadtan, összeszedetten, ok-okozati viszonyban. Ha valamelyik megsértődik, hát ez van, majd megbékél.

2013. júl. 30. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Sajnos őt nem idegesíti, sőt, mikor ő van itthon, pár napra az én szüleimnél, az én anyukámtól is mindig megkérdezi, akar-e velünk jönni (az én szüleim szerencsére nem ilyenek, anyukám nem is szeretne velünk jönni-menni mindig.)

Csak a barátom ezt szokta meg éveken át, hogy az anyja maga mellett akarja tartani az egész családot, és folyton közös programokat szervez, már huszonéves, felnőtt gyerekeivel.

2013. júl. 30. 22:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!