Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok titeket zavarna ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok titeket zavarna ha egy barátotok meglátogatna titeket a munkahelyeteken?

Figyelt kérdés

Van egy lány így akivel van így nagyjából közös a baráti körünk és ha összejövünk iszogatni akkor egész jókat szoktunk beszélgetni kettesben.


Ő jelenleg egy pékségben dolgozik és eléggé elfoglalt, ezért nem is nagyon találkoztunk mostanában, mert nem volt ideje bejönni. Illetve ő ezt mondja, hogy ebből mennyi igaz azt nem tudom. (Volt közte és a baráti kör másik tagja között egy nézeteltérés, és azóta kb a legjobb barátnőjével sem találkozott [aki szintén tagja ennek a baráti körnek]).


Na most nem tudom, hogy őt zavarná-e ha meglátogatnám abban a pékségben, mert már régóta szeretnék beszélni vele, csak ez a munka dolog mindig közbejött.


2013. júl. 31. 09:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Tartsd tiszteletben a munkahelyét!!!!
2013. júl. 31. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Biztos,hogy zavarná. Nem zaklatjuk az embert a munkahelyén, a főnöke se díjazná.
2013. júl. 31. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem kellemetlenül érezné magát. Ha eddig nem keresett, meg volt rá az oka. Várd meg, míg ő felkeres téged újra.
2013. júl. 31. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat
2013. júl. 31. 15:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!