Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csinos nők! Benne lennétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csinos nők! Benne lennétek egy maszírozásban? (kölcsönös szimpátia esetén) Szeretném ha megtanítana valaki maszírozni.

Figyelt kérdés
Nem szexre hajtok ,és nem is vagyok perverz vagy erőszakoskodó. Nem akarok pénzt kérni érte, és nem is fogok fizetni. 29f vagyok. képet privátban.
2013. júl. 31. 18:47
 1/3 Mirellus válasza:
Hát,szerintem rossz helyen keresel...
2013. júl. 31. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
a kis huncut
2013. júl. 31. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem vagyok huncut. én nem kezdeményeznék. Persze ha a csaj kezdeményezne akkor nem ellenkeznék :)
2013. júl. 31. 19:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!