Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez akkor most mi?

Figyelt kérdés

16 éves fiú vagyok.

Kb. 6-7 éves koromban "jártam" egy lánnyal.

Volt szájrapuszi, kézen fogva jártunk stb...

Aztán egy idő után (kb. 10 éves koromtól), a fiúk után érdeklődtem.

A lányok nem igazán vonzottak engem, csak a fiúk.

Egy idő után rájöttem, h meleg vagyok, de az sem lehetek, mert úgy érzem, hogy már most megint érdekelnek a lányok.

Ne nevessetek ki, de én már nem igazán akarok heteró lenni.

Szinte csak a fiúkra izgulok fel, lányra még soha..

De ha sokáig beszélgetek egy lánnyal, valami meéengető érzés alakul ki bennem, mindig jobb kedvem lesz, ha azzal a lánnyal beszélek.

Szexuális szempontból fogalmam sincs, hogy állok..

Egyáltalán nincs kedvem szexelni lányokkal, a fiúkkal való szextől meg félek...

Akkor most mi vagyok?

Segítsetek léci, mert teljesen megőrülök!!!!!


2013. aug. 1. 10:20
 1/9 anonim válasza:
biszex
2013. aug. 1. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Kérdés: jobb az neked, ha elnevezed ezt az állapotot? Láthatóan inkább a saját nemedhez vonzódsz szexuálisan, hát jobb híján szexelj a saját nemeddel.
2013. aug. 1. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
egyszerű: Meleg vagy.
2013. aug. 1. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
szerintem ne csinálj semmit.. a fiúktól tartózkodj, a lányoktól meg maradj távol, mert nem kell +1 meleg
2013. aug. 1. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Wáoo :D Köszönöm a gyors válaszokat :D

Néha teljesen üresnek érzem magam.

Vagy most az van velem, hogy nem vagyok szerelmes senkibe?

Túldramatizáló típus vagyok... :D

16 évesen még nem lehetek meleg, ez majd inkább akkor dől el, ha kilépek a pubertásból..

De heteró meg nem akarok lenni....

Tiszta hülye vagyok..

2013. aug. 1. 10:24
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem várj még egy kicsit a szexualitással, amíg nem tisztázod magadban, mit is szeretnél valójában.
2013. aug. 1. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

#6:

Én is úgy gondolom, hogy várnom kell még.

De nem lehetek hetero, mert más 16 éves fiú gerjed a lányokra, én meg annyira nem...

2013. aug. 1. 10:31
 8/9 anonim ***** válasza:

Majd kiderül. Nekem van egy meleg barátom (én 33L, ő 32F). Kb. 21 éves korában döntött végleg a fiúk mellett. Már hosszú évek óta stabil párkapcsolatban él egy fiúval.

Egészen addig szerintem ő sem tudta eldönteni, hogy mit szeretne. Kb. 21 éves volt, amikor bevallotta nekem, hogy ő meleg. Engem nem lepett meg. :)

Viszont több lánybarátja van, mint fiú barátja. Várd ki, amíg megérik benned, mit is szeretnél igazán. Az ő példáját látva szerintem megéri. Amíg nem döntötte el, mit is szeretne, hihetetlenül depressziós tudott lenni. Ma már boldog és kiegyensúlyozott. :)

2013. aug. 1. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

#8:

Ez a bizonytalanság és döntésképtelenség nálam is hatalmas depis pillanatokat tud okozni...

Nekem konkrétan egy fiú haverom sincs, lánybarátaim vannak.

Oké, h szeretek fiúkkal is beszélgetni, meg hülyülni, de nem vagyok olyan nagy haveri kapcsolatba velük.

Mindig is a lányos dolgok érdekeltek.

Igaz, hogy vásárolni utálok, amit a lányok imádnak :D

De utálom a focit, a kocsikat, a verekedést stb....

2013. aug. 1. 10:39

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!