Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok, miért nehéz ismerkedés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, miért nehéz ismerkedést kezdeményezni?

Figyelt kérdés

Szóval.. Oké nehéz leszólítani a kiszemelt lányt, de aki mer, az nyer. És a legtöbbször azért ki lehet következtetni, hogy a lánynak esetleg szimpatikus-e az ember fia :)

Nem harap egy lány sem.

Valaki magyarázza már el miért "elvárt" hogy a lány kezdeményezzen egy visszahúzódóbb (pl.) srácnál? :)


[link]


2013. aug. 1. 21:28
 1/8 anonim ***** válasza:

mert nehéz megfelelni a csajoknak. félünka viszzautasáítstól, akigúnyolástól

a páwa fajtársaink meg büszkék, ők elvárjk hogy a csaj menjen utánna!

2013. aug. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Kérdésed bámulatos módon tartalmazza a választ is! Azért mert srácról és nem férfiről beszélünk. A srác és férfi között nem a korkülönbség, hanem az érettség és tapasztalat, valamint a viselkedés.
2013. aug. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

De azért szerintem a legtöbb csajnál le lehet szűrni, hogy érdemes-e bepróbálkozni nála.

Csak fura, mert én is "más úton" ismertem meg valakit, azaz hozta össze a talit. És fura, hogy helyette intézkednek, mert ő nem mer. :)

Öhm, a páwa más faj... Na az a réteg nem érdekel, de a rendes, aranyos srácok, azért néha mutathatnának hajlandóságot kis ismerkedésre. :)


(Igen tudom van különbség srác és pasi között. Elég fiatal vagyok, és azért nem 16-17 évesek nevezhetők férfinak.. Az idősebbek meg szóba se állnak velem. A korosztályom kicsit rossz megítélésű, sajnálom hogy mindenki ribizlinek ítél el [még ha nem is mondja], ha megtudja hány éves vagyok, tisztelet a kivételnek.)

2013. aug. 1. 21:41
 4/8 anonim ***** válasza:

Szerintem neked is nehéz lenne kezdeményezni,mikor több mint száz visszautasítást kapnál az évek alatt,egy pozitív visszajelzés nélkül. :) És én még soha nem tudtam egy lánynál sem kikövetkeztetni hogy esetleg szimpatikus vagyok-e neki vagy sem pedig figyelem őket,de a legtöbb fapofát vág hozzá meg kéreti magát és elvárja,hogy fuss utána hónapokat.Majd utána közli,hogy nem is tetszettél neki csak húzta az agyad.(Kivétel nyilván van,nekik nem szól ez. :))

Kíváncsi lennék te ezek tükrében mernél-e próbálkozni. :)

2013. aug. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

hm nemis tudom egyszer elszánod magad és persze már elis tervezted....akkor pont valami közbe jön és inkább lefújom/uk az "akciót"...:D nemis tudom....jó a kérdés...csak valami visszafog...

17F

2013. aug. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Aki nem próbálkozik tovább, már kudarcot vallott.

És lehet tiszta lapokkal is játszani (illetve vannak lányok, akiknek a külső nem elsődleges, csak az ilyet általában mindenki lesz@rja.)

Persze minden csaj más. De akkor nálam valami nagyon félresiklott. :D

2013. aug. 1. 21:55
 7/8 anonim ***** válasza:

Na a link amit küldtél, azt én soha nem fogom megérteni.


Egyébként én általában nem félni szoktam, hanem szimplán érzem, hogy egy kicsit sem kíváncsi rám egy lány se.

2013. aug. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

De miért?

Komolyan nem értem. Van lány aki nem kezdeményez, elvárná(nk) a srácoktól, erre ők meg nem lépnek. Most így nem lesz semmi ha egyik fél se lép. :/

2013. aug. 4. 20:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!