Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy sokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy sokat álmodozom, de ha ott van a lehetőség akkor meg elszalasztom?

Figyelt kérdés

Iszonyatosan asszociális vagyok, se barátaim, se senkim nincs, szinte csak a szüleimmel jövölk ki, de így is vannak dolgok, amiket nem szeretek megbeszélni velük sem.

Mindig egyedül vagyok, de két lány is volt, akikről nem hogy tudtam hogy tetszem nekik, hanem pl. az egyik szabályosan küzdött értem, és volt, akinél úgy éreztem, hogy lenne esélyem nála. De ilyenkor meg mindenkit eltaszítok magamtól.

Egyszerűen azt érzem, hogy túl közel jöttek, és megcsömörlök tőlük

az is baj, hogy zavar, hogy nem én kezdeményezek , ráadásul mindig van valaki más, aki nekem tetszik, de én ezt inkább csak megtartom plátói szinten.

Ráadásul én semmilyen vagyok, még jó, hogy nemhogy nem vesznek észre, de nem undorodnak tőlem.

Ja és ne mondjátok, hogy ide jövök sírni, pont azért jó ez a gyk

Valójában nagyon zárkózott vagyok, sosem sírnék senkinek.


2013. aug. 2. 23:49
 1/8 anonim ***** válasza:
*antiszociális
2013. aug. 2. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Hanariko ***** válasza:

hát figyi, ezen csak te tudsz segíteni. próbálj meg kitörni, légy bátor. először mondjuk szerezz csak barátokat valami új helyen ahol nem ismernek és nem tudják hogy asszociális vagy. (valójában szerintem az antiszociálisra gondoltál)

és utána jöhetnek a lányok, esetleg közben. kis önbizalom növelés sem árt, tükör előtt mondd el, mi a jó benned (külső, belső) önts magadba egy kis lelket...

2013. aug. 2. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
17F
2013. aug. 2. 23:54
 4/8 anonim ***** válasza:
engem is sok lány ostromzott, de nem foglalkoztam velük, féltem kapcsolatot létesíteni... de ez a legbutább dolog, nyugodtan szerezhtesz tapasztalatokat, attól még semmi rossz nem fog történni, csak probáld meg lazán felfogni... szerintem parázol a szituácioktol, de nem kell, elhiheted :)
2013. aug. 2. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
bár én lány vagyok...és az első rész nem igazán illik rám, viszont a tudod h tetszel neki, de eltaszítodos résszel viszont ugyanígy vagyok csak fiúkkal... ez egy jó kérdés erre én is kíváncsi lennék:)..
2013. aug. 2. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

inkább asszoc

köszi a válaszokat.

2013. aug. 2. 23:56
 7/8 anonim ***** válasza:

és azért, mert nem is akarsz többet vagy mert félsz hogy milyen lenne vkihez közel kerülni, mert megbánthatna

viszont így egyedül fogsz maradni

2013. aug. 2. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
pedí ezen csak te tudsz változtatni,úgyhogy sírhatsz,de ettől jobb nem lesz
2013. aug. 2. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!