Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Mi ez a rózsaszín...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mi ez a rózsaszín mánia nálatok?

Figyelt kérdés
ruha, cipő, ékszer, ágynemű, és szinte minden...
2013. aug. 3. 01:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Engem feldob ez a szín, bár ruhán kevésbé szeretem. Mi a gond ezzel?
2013. aug. 3. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

én nem szeretem a rózsaszínt

szóval ne általánosíts

17/L

2013. aug. 3. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

na látod,ezt én se értem:/

16/l

2013. aug. 3. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Ez megint hülye általánosítás.


Én csak a nagyon élénk pinket viselem el, az a halványrózsaszín hánytató szín.

2013. aug. 3. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
nem szeretem nagyon, egy két felsőm van max
2013. aug. 3. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Ennek a jelenségnek az a neve, hogy ízlés. És nem csak színben van ez, hanem minden másban. Joggal kérdezhetnéd, miért szereti a nagy többség a hamburgert.
2013. aug. 3. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
bocs, nem általánosítani akartam, de ez már nem egyediség, hanem tömegcikk... általában rib.anc kinézetű nőkön szoktam látni. és valami fos ez a szín. semmi komolyság nincs benne. az ok, ha egy 10 éves kislányon ilyen színű a szoknya, de hogy valaki tetőtöl talpig így nézzen ki, az már szerintem gáz.... nem csak ruha, hanem ágynemű, a fal színe, mobiltelefon, stb... és idősebb nőknél is.
2013. aug. 3. 01:19
 8/15 anonim ***** válasza:
Van aki túlzásba viszi mert azt hiszi ponyworldben él.. nekem pl az élénk rózsaszín a giccs minden formában. De a pasztell jöhet.
2013. aug. 3. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Na, akkor itt vagyok én, a rózsaszín kedvelő. :)

Én nagyon szeretem ezt a színt, és egyáltalán nem látom, hogy olyan sokan viselnék, hogy tömegcikknek lehessen nyilvánítani.

Én szoktam pink cuccokat hordani, mindenféle árnyalatban, de ízléses ruhákat, szerintem azzal nincs gond, én imádom a színt.

2013. aug. 3. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
van olyan fb-s ismerősöm, ahol a nők fele csupa rózsaszínben úszik... ez valahogy már nem normális...
2013. aug. 3. 01:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!