Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Vannak itt akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Vannak itt akik egyáltalán nem hordtok alsóneműt már egy jó ideje? Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
Szerettek miniszoknyában alsónemű nélkül elmenni otthonról? Esetleg olyan fordult-e már elő, hogy csak egy hosszabb pólót vettetek fel? Vagy ehhez hasonló történeteket írhattok :) értelmes, normális válaszokat, ha megoldható előre is köszönöm :)

2013. aug. 3. 13:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

nem és szerintem ez nem is fog előfordulni nem akarom h idegenek nézegessék normális ember ilyet nem csinál

20L

2013. aug. 3. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem is szoktál alsónemű nélkül elmenni sehova?
2013. aug. 3. 13:24
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Miért kéne alsónemű nélkül mászkálni az utcán? Nem viccből hordjuk.
2013. aug. 3. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Több hölgytől is hallottam, hogy sokszor előfordul, hogy nem vesznek fel bugyit. Gondolom itt is vannak többen akik nem szeretnek felvenni, mert nélküle kényelmesebb. Ezért véleményeket szeretnék minden női neműtől ehhez a témához kapcsolódva.
2013. aug. 3. 13:30
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

egyetértek az előzőekkel, normális nő ilyet nem csinál. ne nézegessenek idegenek "ott". ja, és semmivel sem lenne kényelmesebb alsónemű nélkül, sőt.. nem tudom, ezt honnan vetted.

22L

2013. aug. 3. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert nem higiénikus, meg nem is kényelmes. Most komolyan, te kimennél az utcára egy szál fszban meg szoknyában? Nem hiszem. mi se megyünk ki csupasz pcsával.
2013. aug. 3. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Igazatok van de több szabad szellemű nő is van aki így érzi jól magát én így gondolom. Senki egyáltalán nincs aki nem hord alsóneműt?
2013. aug. 3. 13:41
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

#3-as vagyok, teljesen tárgyilagos választ adtam, majd erre az egyetlen sorra a kérdező máris bepróbálkozott, mintha csak külső szemlélő lenne:


"Szia!


Nem semmi iq bajnok kérdezők vannak itt? :)

Hány éves vagy?

Mit gondolsz róluk?"



Tényleg ennyire nem tudsz más módon szóba elegyedni nőkkel?

Sokadik ilyen kérdésed ez már, úgyhogy sajnálom, szánalmas vagy.


Letiltottalak, többet nem tudsz küldözgetni.

2013. aug. 3. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Én ugyan nem próbálkoztam be senkinél =)
2013. aug. 3. 13:47
 10/13 A kérdező kommentje:
Akkor nincsenek is itt olyan hölgyek akik ilyen bevállalósak?
2013. aug. 3. 13:53
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!