Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, egy fiatal lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, egy fiatal lány miért olyan izgató szexuálisan (! ) számotokra?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Tényleg FÉRFIAKtól szeretném ezt megkérdezni. Sokszor olvasom és/vagy látom, hogy idősebb (a lányhoz képest) férfiak együtt vannak tök fiatal tinédzser lányokkal. Oké, én is csak 17 éves vagyok, de én is tapasztalom, hogy felnőtt, akár 40-50 éves pasik is sokszor megbámulnak, esetleg ki akarnának kezdeni velem. De most őszintén, szerintetek ez tök etikus, hogy együtt akartok lenni egy ilyen fiatal lánnyal (vagy még fiatalabbakkal, akár 14-15 évesekkel is) ennyi idősen? Mert nem gondolnám, hogy a testü(n)kön kívül annyira más is érdekelne titeket. Szóval meg tudnátok nekem magyarázni, hogy miért van ez? Vagy ennyire nem törődtök semmit az erkölccsel?

És légyszíves tényleg csak felnőtt férfiak írjanak (korral), hogy kinek mi a véleménye erről. Mondjuk azok is érdekelnének, akik szívesen kezdenek ki korombeliekkel, hogy mégis hogyan gondolkodnak ilyen téren.

Előre köszönöm a normális és értelmes válaszokat, a többi nem szalonképessel pedig úgysem foglalkozom!



2013. aug. 4. 00:08
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
5%

Pedofil vagyok!


93/F

2013. aug. 4. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
27%

Habár én csak félig vagyok férfi, azért válaszolok.

A legvalószínűbb ok az lehet, hogy késztetést éreznek fiatalabb lányok tanítására, szexuális és morális értékekben is. És persze ilyen korú lányok testileg vonzóbbak mint egy 45 éves 3 gyerekes elvált nő...

2013. aug. 4. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
36%
Két szóban: kapuzárási pánik
2013. aug. 4. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
18%
Manapság némelyik 12-13 (!) éves lányok is kész nőnek néz ki. Smink, ruházkodás, de testileg is korábban élnek. És igen, a 40-50 éves férfiak is férfiak...
2013. aug. 4. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
47%

Persze,a csúnya pasik tehetnek mindenről,azért van itt napi 20 olyan kérdés hogy "beleszerettem egy nálam 10-15-20 évvel idősebb pasiba,hogyan szerezzem meg?"

Ne legyél szűk látókörű.

2013. aug. 4. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Jó, természetesen azt értem, hogy ők is férfiak, és csinosak, vonzóak a fiatal lányok, de attól még láthatják, hogy fiatal! És ennek ellenére inkább a farkuk után mennek (már elnézést a kifejezésért), és semmit nem törődnek azzal, hogy ez abszolút erkölcstelen és szánalmas?
2013. aug. 4. 00:24
 7/24 A kérdező kommentje:
Mi van 5-ös? Ezt még csak meg sem említettem! Ráadásul nem is általánosítottam, rengeteg normális felnőtt férfi van, aki tiszteletben tartja a nagy korkülönbséget! Úgyhogy abszolút nem értem, hogy ez mégis hogy a fenébe jött! :)
2013. aug. 4. 00:26
 8/24 anonim ***** válasza:

Erkölcstelen? A korszellem az értéksemlegességet, liberalizmust hirdeti. Ki szerint erkölcstelen?

A szánalmasság szintén a szubjektív megítélésen múlik. 14 felett minden legális. A mai világban csak ez számít (sokaknak sajnos ez sem).

2013. aug. 4. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
32%
Gondolom te egy középkorú frusztrált nő vagy akit lecseréltek egy fiatalabbra és most itt acsarkodol hátha ettől okosabb leszel..pedig ez már nem segit rajtad.
2013. aug. 4. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
26%
Mit kell tiszteletben tartani? Hogy éveken át taxiztam éjszaka és a bulik után a tini ribik kérték szépen hogy szophassanak mielőtt hazaérnek? Hol van a te nagy erkölcsöd ilyenkor?
2013. aug. 4. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!