Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kinek illik fizetni a moziban,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek illik fizetni a moziban, a lánynak vagy a fiúnak?

Figyelt kérdés

1. első néhány randinál

2. párkapcsolat elején

3. rég óta tartó kapcsolatnál

4. a sokadik randi idején


2013. aug. 4. 09:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Aki elhívta a másikat.
2013. aug. 4. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

1. Aki meghívta a másikat.

Utána felesben,vagy ki ki.Ez majd kialakul.

2013. aug. 4. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

1.fiú

2.fiú

3.bármelyik

4.bármelyik


Én részemről fiút nem hívok el randira max.utalok,hogy elmennék.

De ha már régóta vagytok együtt és neki rosszabb,akkor persze az fizet,aki jobban áll.

2013. aug. 4. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 azinkvizitor ***** válasza:
Először is moziba nem megyünk randizni! Továbbá a randizások elején felesbe kell fizetni, a sokadik randin már belefér ha te fizeted a programot (nemtől függetlenül, bár inkább a fiú kezdeményezzen ilyet) illetve párkapcsolatban is meghívhatod néha a kedvesed de akkor ennek oda-vissza illik mennie, vagy lehet fizetni közösen. De szerintem későbbiekben jobban néz ki ha egyszer te egyszer ő fizet. Amennyiben bárki szóvá tenné, hogy neki is fizetni kell, vagy hogy gondolod ezt abban az esetben az legyen az utolsó randitok.
2013. aug. 4. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem is a fiúnak randizások és egy friss kapcsolatban.

Utána szerintem bármelyik fizethet vagy felesben, bár tudok olyan kapcsolatot ahol mindig a srác fizet (nagyon gazdag a fiú).

2013. aug. 4. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Sose megyek moziba első néhány randin. Az olyan béna, meg semmi értelmét nem látom.

Egyébként én ragaszkodom a feleshez, ha a fiú esetleg fizetné az enyémet, akkor én meg megveszem a kólát popcornt, csak hogy valahogy egyenlítsek. Nem szeretem, ha ismerkedésnél a pasi fizet nekem.

Kapcsolatban nem gond egyszer kétszer, még jól is esik, de azt is elvárom, hogy ha én akarom meglepni, meghívni valamire, akkor ne hozza nekem a férfias önérzetét, és igenis viselje férfiasan, hogy én fizetem a valamijét. Olyan pasival össze sem jövök, aki már annyitól összezúzottnak érzi a nagy és erős férfias önbecsülését, hogy én fizetek helyette egyszer-kétszer.

2013. aug. 4. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mindenkinek a sajátját, v néha a fiúnak, néha a lánynak.
2013. aug. 4. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
1-4: mindenki a sajátját vagy egyszer az egyik másszor a másik. Kivéve ha a lány K*****! Akkor a fiú fizet.
2013. aug. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!