Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a baj velem?

Figyelt kérdés

Egyszerűen olyan az érzésem, mintha elűzném magam mellől a lányokat és fogalmam sincs mivel.


Megismerkedtem vele, de az igazi kapcsolatig el se jutottunk, amikor hirtelen már "mintha nem ismert volna" észre se vett.

Több lány is eljátszotta ezt, volt olyan, akivel csak barátok voltunk kiskorunktól nagyon sokáig, de mára mind elhagytak.


A külsőm nem épp a legvonzóbb, oké. A stílusom az átlagostól nagyon messze van, oké. Viszont el tudom fogadni magamat és másokat is, vagy nem kéne??


Kezdem utálni a lányokat és már magamban sem bízok, és keresem a hibát és találok is párat, de azok mind olyan dolgok, amik drasztikusan nem fognak változni, és csak szépíteni lehet rajta, teljesen megmásítani nem.

Eléggé elszomorít, hogy nem kellek senkinek, és még azt sem lehet mondani, hogy kihasználnak, mert nem vagyok kőgazdag, csak a szívem törik darabokra, de az meg kívülről nem látszik.



2013. aug. 4. 20:29
 1/10 anonim ***** válasza:

igen, mert nem az átlag, vagy közepes csajoknál probálkozol, hanema szépekre hajtasz, miközben te nemtudsz nyujtani semmi vonzót.

add lejjebb az ízléseidet. tele vannak a parkok ,strandok, szótakozohelyk magasan önbizalomhiányos csajokkal.

2013. aug. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ne siránkozz ember! Menj vadászni, s jóllaksz!
2013. aug. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
és akko még nem volt barátnőd?
2013. aug. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

* akkor

bocsi, ma este kicsit parasztos a hangulatom úgy látszik :D

2013. aug. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Hát addig sose jutottam el, hogy a barátnőmnek nevezhessem...


Az addig oké, hogy szép, de ha annyira nem kellek neki, akkor miért áldozott rám annyi időt?

Volt olyan lánybarátom, nem találkoztunk mindennap, de azért gyakran, és mindig jóban voltunk évekig. Aztán mostanában ritkábban találkoztunk, és ahogy elnézem, többet nem fogunk, mert most hagyott el (végleg). És nem értem, miért. Nem változtam meg hirtelen teljesen, és ha tényleg nem kellettem neki, akkor miért kellett ehhez 10 évet várni, hogy kimutassa??

2013. aug. 4. 20:47
 6/10 anonim válasza:
hány éves vagy? amúgy szerintem csak akkor add fel ha azt mondja hogy hagyd békén és a barátod se akar lenni, barátnőd volt már? ne mássz rá nagyon és szerintem az is lehet hogy a csaj fél egy kapcsolattól vagy valami...
2013. aug. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Nem volt barátnőm.

Az mit jelent, ha már szóba se áll velem? Lehet, hogy picit nyomultam, de annál jobban semmit nem utálok, amikor szóba sem áll velem.

17 éves vagyok, tudom, még fiatal, és kapkodni sem akartam sohasem a kapcsolatot, de már nem csak barátnőm nincs, hanem olyan lányok, akikkel már kiskorunk óta jó barátok voltunk, mára már szóba sem állnak velem, tudomást sem vesznek rólam.

2013. aug. 4. 22:01
 8/10 anonim ***** válasza:

"Nem változtam meg hirtelen teljesen, és ha tényleg nem kellettem neki, akkor miért kellett ehhez 10 évet várni, hogy kimutassa??"

Nekem itt az is kérdés, hogy Te miért vártál 10 évet egy lányra (még ha a 10 év esetleg túlzás is). Ne már!

Ha ez van benned, akkor valahogy meg kéne oldani. Társaságba járás, szociális viselkedés fejlesztése, etc. Mondanám hogy pszichológus, vagy kineziológus, de tapasztalatom szerint a korod beliek nem szeretnek bevonni külső segítséget.

Egy fontos dolog: A csajok, (bár ami azt illeti a pasik is) eléggé fáznak azoktól, akik érzelmileg kunyiznak, kiszolgáltatottak. Gondolj bele! Mindannyian egy tökös, önálló valakit akarunk magunk mellé.

Amúgy Móra Ferenc azt mondta:

"A szerelemben a nők legtöbbre becsülik a rablót, nem haragszanak a tolvajra, de megvetik a koldust." Kissé nyers, meg sarkított, de van benne valami.

2013. aug. 5. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ja! Még egy dolog: úgy tűnik mintha a hosszadalmas lányokkal való barátkozással bekerülnél a "barát-zónába". Mint csaj mondom, ha megismerkedsz egy lánnyal, általában nem érdemes pár találkozásnál többet várni, mielőtt rámozdulsz.
2013. aug. 5. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Volt olyan lány, akinél pont ezt akartam elérni, hogy jó barátok legyünk, ne szerelmesek. És azt hittem sikerült is, 10 éve nem volt olyan, hogy nem volt kíváncsi rám, de most hirtelen minden megváltozott.
2013. aug. 5. 19:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!