Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » TI MIT SZÓLTOK EHHEZ AZ...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

TI MIT SZÓLTOK EHHEZ AZ ÖTLETHEZ a szerelem/szex témakörben?

Figyelt kérdés
mivel ugyis olyan sok deficites válasz van az értelmesebb segítséget kérő kérdéseknél is az ellenkező neműektől (értsd Fiúk megszólítású kérdésre lány idióta válasz jön és fordítva)...arra gondoltam meg kéne kérni a tisztelt moderátorokat, hogy regelésnél kötelezően kelljen nemet választani és a kérdésnél érzékelné valamilyen program hogy ha a kérdező olyan kérdést tesz fel amin LÁNYOK,csajok, nők, asszonyok stb és fiúk, srácok, férfiak, pasik stb. szó van a kérdésben és nem engedné így a rendszer, hogy ha egy csaj csak csajtól akar megoldást hallani akkor troll srácoktól kapjon választ és fordítva. A modik munkája is kevesebb lenne ez által nem?
2013. aug. 5. 00:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Rossz kategória. Téged se kéne, hogy engedjen a rendszr.
2013. aug. 5. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

van hogy tényleg tudnak normális választ adni, mert mondjuk ő is tapasztalta

és bonyolult is lenne átalakítani

2013. aug. 5. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Az addig oké lenne, hogy kijelezné a nemét az illetőnek, de az már nem , hogy egy kérdésre csak nők vagy csak férfiak írhassanak...
2013. aug. 5. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Mondjuk tényleg lehetne nemet választani.... Nem ártana:D.
2013. aug. 5. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 ameoland ***** válasza:
Értem, de nem. Gondold tovább. Az út kezdete a jó csak. De ha ki is találod,hogy juttatod el a modiknak, és ki pénzeli az ezzel való törődést? Vélhetőleg így is kényelmesen elvannak, minek a plusz munka.
2013. aug. 5. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Nem működne, mert könnyen lehet másik accot csinálni. Ráadásul már az is nagy segítség lenne, ha csak 18 éven felüliek írhatnának ide, de azt is ki lehetne játszani.


Nekem az jutott eszembe, hogy inkább egy olyan részt kéne minden témakörben/kategóriában létrehozni, ahol a már 20 milliószór megválaszolt kérdések vannak megválaszolva (Olyan, mint fórumokon a sticky). Aki olyant kérdez, ami benne van a FAQ-ban, azt pedig lehessen bannolni, vagy figyelmeztetni.

2013. aug. 5. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Hajrá! Akkor már a melegeknek és leszbiknek is kérj egy kategóriát mert engem zavarnak a kérdéseik!
2013. aug. 5. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Oltári nagy baromság, max. addig mehetnének el, hogy kiírják a nemet (esetleg kort is), de minek? Bárki hazudhat bármit. De hogy ne lehessen írnia választ a másik nemnek... Ne is álmodozz róla.

6-os ötlete viszont nagyon jó, én támogatom!

2013. aug. 5. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
Téged is bedarálna a rendszer. Az énközpontú rendszer...
2013. aug. 5. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

aki kérdez, mondjam értelemszerű lenne, hogy oda ír egy betűt,

ne várj csodát, itt sokan olyan választ írnak, hogy inkább fejjel mennék a falnak, látszik nem ért hozzá, szóval a kérdező, meg nem szelektál, hogy melyik az értelmes válasz, mert ész is kellene hozzá,

2013. aug. 5. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!