Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Aki 28 évesen került ki a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki 28 évesen került ki a munkaerőpiacra, az mennyire van lemaradva azokkal szemben, akik 24 évesen végeztek az egyetemmel, illetve csajozás tekintetében is hátrányban lesznek?

Figyelt kérdés
Tehát eddig tanul, 24 évesen végzett, majd 2 szer 2 éves msc következett. Külföldre szeretne menni (nem orvos és mérnök sajnos)és ott elhelyezkedni. Öreg már a csajozáshoz (egyetemen ezt a részt elrontotta, 2 rövid kapcsolat, azóta magányos). Öreg már mindenhez vagy még egész jó korban van?
2013. aug. 5. 12:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Munkaerőpiac szaktól függ, a csajozás pedig nagyon sok mindentől.
2013. aug. 5. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Miért kell E/3-ban írni??? És mért kell egy 28 éves férfinak ennyire... bénának lennie, hogy ilyeneket kérdez?


Önmagában semmi gáz nem lenne, ha nem így állna az egészhez, hanem tudná az okos értelmiségi agyával, hogy nem kell hogy gondot jelentsen! De azért nem 28 évesen kellene először munkát vállalni O.o Már ha nem kőgazdag valaki. Azért ez kicsit gáz. A csajoknak meg nem kell tudniuk, hogy mennyit nőztél eddig.

2013. aug. 5. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Vállaltam már munkát, csak nem a szakirányomnak megfelelően. Amúgy meg alig van szabad munkahely, mind fel van töltve. Az mese habbal, hogy új munkahelyek vannak teremte, mert ezek nagy része minimálbéres közmunka.
2013. aug. 5. 12:52
 4/11 anonim ***** válasza:

# 2:

Miért? Ha egyszer most végzett az egyetemmel, akkor mikor dolgozott volna? Én is 25 vagyok, 26 leszek ha végzek. Igaz én mérnökként, de akkor is. Egyszerűen nem lett volna lehetőségem dolgozni iskola mellett, annyira sok és melós tárgyam volt.


Ja és már van egy szakmám is, szóval nem azért csúsztam ennyit, mert retardált vagyok.


Csajozással pedig kérdező, nyugodj meg, nem vagy elkésve. Sőt! Most találhatsz igazán jó nőket, akiknek már van egzisztenciájuk, nem kell rájuk költened az összes pénzedet és kinőttek már a hülyeségből. Főleg, ha hozzád hasonló értelmiségit keresel.

2013. aug. 5. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 ivilicious ***** válasza:
dehgoy öreg,barátomnak 28évesen lettem a 2. komoly bnője :)
2013. aug. 5. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
4. Bocs nem akarok kötekedni, de azért minimum ideiglenes/nyári munkákat el lehet vállalni. Én nem hiszem el hogy 18-26 éves koráig valakinek nuku ideje nincs dolgozni. Persze van aki megteheti, de a kifogásokat nem szeretem.
2013. aug. 5. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Gyerekek, nem kifogásokat kell keresni, hanem megoldásokat.

26 évesen a második diplomámat csinálom és eddig már 3 szakmát megszereztem. És, hogy minderre legyen pénzem, nem anyuci szoknyája alatt szüreteltem a pénzt, hanem elmentem dolgozni. És lám-lám két suli mellett is volt időm csajozni is meg dolgozni is. Persze egyszerűbb sírni, meg nyavalyogni, hogy nincs nőm, meg nincs időm. stbstb...

2013. aug. 5. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

# 6:

Nyári, meg év közbeni random diákmunkákat természetesen én is végeztem, de az nem minősül úgy munkavégzésnek számomra. Ráadásul ha beadom a cv-t egy céghez, magasról tesznek rá, hogy melyik cégnél szerelgettem éppen, mint egy kis biorobot.


# 7:

Én nem kifogásokat kerestem, hanem építészmérnöknek tanulok. Ha ismersz olyant, aki szintén, tudhatod, hogy nem elég csak bejárni órákra, és félévente néhányszor leülni seggelni. Hetente bizony volt, hogy legalább 3 A2-es méretű rajzot kellett elkészítenem. Így azért megnéznék bárkit, aki szeretné elvégezni az egyetemet, hogy mellette munkát vállal és még a tanulás is megy neki...

2013. aug. 5. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

8. Mert lenézik az építészeket, azért beszélnek így.


Tudod, csak néhány divatszakmát tartanak számon, ami szerintük fontos. Pl Gépészmérnök, orvos, jogász, bankár, egyetemi tanár stb. A többit lenézik, lebüfézik és azt mondják, mellett könnyű dolgozni. Pedig ez nem így van minden esetben. Persze én is tudok olyat, aki egyszerre végezte az orvosit meg a jogit és még mellett vasárnap egy non stop boltban eladó volt, ráadásul mindkét egyetemet 4,5 el végezte el. De ritka az ennyire okos ember.

2013. aug. 5. 14:30
 10/11 anonim ***** válasza:
Mindenki tevékenykedjen képességei szerint... Ennyi.
2013. aug. 5. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!