Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Direkt csinálja a barátnőm?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Direkt csinálja a barátnőm?

Figyelt kérdés
A barátnőm mindig a szexuális életéről beszél, hogy mennyire jó a pasijával. És szinte részletezi. Tudja nagyon jól, hogy nekem már nagyon régóta nem volt barátom, egy ideig nem is akarok, de attól még nekem is hiányzik a szex. És nem esik valami jól, mikor mindig ezekről mesél. nem vagyok féltékeny, mert nincs mire, szinte oda se figyelek, mikor erről beszél, de nem veszi észre magát.
2013. aug. 5. 14:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Dicsekszik. Hagyd figyelmen kívül. Vagy mondd meg neki, hogy nagyon örülsz, hogy ilyen aktív és szép szexuális életet él, de téged nem érdekel annyira :)
2013. aug. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem azért csinálja, hogy rosszul érezd magad, csak szimplán boldog, és ezt meg akarja veled osztani. Amíg nem beszélsz vele erről, addig nem is fogja észrevenni magát, miért is tenné? Mondd el neki, hogy figyi, nekem ez nem esik túl jól, légyszi kevesebbet beszélj erről. Ennyi a megoldás, nem túl nehéz... :)
2013. aug. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem mikor legközelebb elkezdi mesélni vesd fel azt az ötletet hogy ha már ennyire nyíltan beszél róla, mi lenne ha bevennének téged 3.nak hiszen úgyis olyan rég voltál valakivel. Hidd el, észre fogja venni magát :D
2013. aug. 5. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

nem direkt csinálja, csak örül és meg akarja osztani vkivel

és te vagy a barátnője, így veled

2013. aug. 5. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem direkt csinálja szerintem.
2013. aug. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!