Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ebben a kategóriában vannak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebben a kategóriában vannak szép emberek szerintetek?

Figyelt kérdés

Én magam nem tartom ronda lánynak de csodaszép sem vagyok..

Vannak itt ebben a kategóriában tényleg szépek?:D Mert nekem olyan elképzelésem van valamiért hogy mindneki kövér és ronda...

Nem tudom miért.

Ne vegye senki magára..

Nektek mi a véleményetek erről?!:D:)


2013. aug. 5. 16:34
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

ha lányt kérdezel, hogy van e szép, akkor azt tudom mondani, hogy igen. akár a vékony, akár a normál, és láttam már képet, magát nagyon kövérnek tartó lányról, akiről kiderült, hogy inkább a "duci" kategória.

és láttam képet magát nagyon szépnek tartó plázacicáról, aki háááát nagyon mű volt, szóval csúnya.

fiúkról nem nyilatkozom, én inkább a lányokat nézegetem. egyébként én is a normál kategóriába tartozom, enyhe középtájt lerakódott zsírréteggel, amit az elkövetkező néhány hónapban megpróbálok csökkenteni.

2013. aug. 5. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Nem vagyok perverz, sem ronda és buta sem annyira. Túlsúlyom nem mondom, hogy nincs de mióta odafigyelek a szénhidrát bevitelre, folyamatosan csökken a tömegem.


BMI testtömeg indexem 28,41, ha mond ez neked valamit.

2013. aug. 5. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Vannak.
2013. aug. 5. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
meglepődnél
2013. aug. 5. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
a perverziót nem kérdezte, csak a küldőről érdeklődött! :-)
2013. aug. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
külsőről
2013. aug. 5. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

itt mindenféle ember van, ilyen is olyan is

amúgy relatív ki a szép, mindenki mást mondana erről

2013. aug. 5. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
én azt hittem,hogy a regelésnél kritérium az előnytelen külső a női felhasználókkal szemben
2013. aug. 5. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Micsodaaaa? Mind csudaszííípek vagyunk! :D
2013. aug. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Magamról annyit hogy kibaaszott jóképű vagyok.

De képet nem kaptok mert nem akarom hogy zaklassanak a csajok.

2013. aug. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!