Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mért ide irkáljátok a nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért ide irkáljátok a nem ebbe a témakörbe tartozó bugyuta kérdéseiteket?

Figyelt kérdés
Mi azért vagyunk ebben a topikban, mert ez a témakör tetszik nekünk, nem a divat és a többi! Az meg, hogy itt vagyunk legtöbben az minket miért kell, hogy érintsen?

2013. aug. 5. 20:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
2013. aug. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Pontosítom a végét a mondani valómnak!

Az, hogy a többinél miért nincs annyi válasz adó, az nem a mi hibánk.

2013. aug. 5. 20:23
 3/11 anonim ***** válasza:

És téged ez miért zavar ennyire?

Amúgy ez se idevaló

2013. aug. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
2013. aug. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
2013. aug. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Cult of Personality! Igazából nem az zavar, hogy ide írják, tegyék! De akkor legalább értelmes kérdés legyen. Hiszen én is válaszolok egyéb témakörökben is és látom, hogy sokkal kevesebb válasz érkezik a kérdésekre, de érkezik!

#4 példának nem rossz!

#5 igazán frappáns! :)

2013. aug. 5. 20:36
 7/11 anonim ***** válasza:
Amiért te.
2013. aug. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Értem, és azért köszönöm a válaszokat! Nem szerettem volna megbántani senkit sem, további jó időtöltést! :)
2013. aug. 5. 20:45
 9/11 anonim ***** válasza:
Na ez ritkaság, hogy valaki ilyen normálisan reagáljon, mint a kérdező! Taps-taps :)
2013. aug. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom. Te miért írtad ide?
2013. aug. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!