Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért repkednek még mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért repkednek még mindig pillangók a gyomromban, ha rá gondolok?

Figyelt kérdés
3 évvel ezelőtt választottam,nem őt... Szeretett,én is szerettem,de tudtam,hogy mellette nem lesz olyan jövőm,amilyet szeretnék,így kötöttem ki a párom mellett,akivel elvileg olyan. Azóta született egy gyerekünk is,de ha a másikra gondolok,még mindig furcsa érzések kavarognak bennem. 1 évvel a választásom után beszéltünk,akkor is csak annyit mondott,hogy szeret és sajnálja,hogy így döntöttem. Mostanában sokszor eszembe jut,hogy mi lett volna,ha... Miért? Vele álmodok,sokat gondolok rá,de mégis szeretem a párom és nem adnám az életem semmiért.
2013. aug. 5. 22:33
 1/10 anonim ***** válasza:
Ez így is marad, pont azért, mert mi lett volna, ha... Ez mindig ott marad benned.
2013. aug. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Véletlenül lenyeltéél párat...

De komolyra fordítva a szót. Te már egy felnőtt ember vagy, döntöttél, szerintem mindegy, hogy jól vagy rosszul, de az az egy év nem olyan sok idő, ne feledd el, hogy most már nem csak 'te' vagy, ott van a gyereked, felelősséggel tartozol érte, és szerintem elsősorban azt kéne figyelembe vendned neki mi lenne a legjobb. Most nem azt mondom, hogy betonozd magad a árod mellé, mert ha azt súgja a szíved, hogy még pár évet lehúzol a semmiért, és nem tudsz megdolgozni a boldogságért, akkor rosszabb lesz mintha tovább álnál. Ellenben, az is lehet, hogy a vágyott másik után is lesz mindig egy újabb vágyálom... Tudod, azt, hogy valakinek szép élete legyen, ahol megbecsülik, elismerik, szeretik... nem adják ingyen, tenni kell érte.

2013. aug. 5. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Igen,talán tényleg emiatt... Hogy mindig bennem lesz a "ha". Én ismerve őt,felskicceltem egy elképzelést a jövőnkről magamban,de nem akartam volna úgy élni. Ő csak bulizott,utazott,elvolt a világban,nekem komolyabb,felelősségteljesebb,érettebb emberre volt szükségem,mert tudtam,hogy ilyen kicsapangó valaki mellett én is csak még mélyebbre csúsznék... Persze,most már a fontossági sorrendet egyértelműen a fiam vezeti. Viszont már 1 éves lesz lassan,nem értem,hogy miért csak most jöttek rám ezek a képzelgések.
2013. aug. 5. 22:48
 4/10 anonim ***** válasza:
24%
Ostoba érdekember vagy. Idd szépen a levét!
2013. aug. 5. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem a Huffnáger Pistihez mentem feleségül!!!!
2013. aug. 5. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem vagyok érdekember! Te viszont iszonyat felületes lehetsz,ha ennyi infó alapján véleményt alkotsz rólam. Szeretem a párom,annó azért is választottam őt,mert nyilván hiába lett volna érett olyan kapcsolatra,amilyet kerestem,ha nem lett volna szikra köztünk,hagytam volna a francba,érzések nélküli kapcsolatba nem bonyolódom bele,főleg nem szülök neki gyereket. Írtam,hogy semmiért nem adnám a mostani életem,talán elkerülte a figyelmed? Jaa,ne is válaszolj,biztosan efelett is elsiklottál,mert te csak a felszínt nézed...
2013. aug. 6. 08:01
 7/10 anonim ***** válasza:
Vicces, hogy egy ilyen ember nevez engem felületesnek. Akárhogy magyarázod, lejön a kérdésedből, hogy érdekből (vagy minimum észérvek alapján) választottál, nem szívből. Ha nem így lenne, akkor nem éreznél így a másik férfi iránt. Meg a kérdésed szövegéből is látszik ez, most meg írod a szánalmas mentegetőzésed. Mind1, majd egyszer rájössz. :)
2013. aug. 6. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Valószínűleg túl hamar vágtál bele, kicsit elhamarkodottan a családalapításba, a korodat nem említetted, de lehet maradtak még benned, olyan területek, amit szívesen felfedeztél volna, kipróbáltad volna magad bizonyos szituációkban, kalandoztál volna még. Azért most törtek rád, mert akkoriban döntened kellet, vagy a kalandozás, vagy a biztonság, nyilvánvalóan a két férfi a szimbóluma ennek a kettőnek, te akkor a biztonság mellett döntöttél, biztos meg volt az oka. Szeretted, eltudtad képzelni vele a jövőt… de akkor nem gondolhattál, arra, hogy lesznek majd megválaszolatlan kérdések, úgy érezheted, ki marad így pár dolog az életből, kicsit olyan kapuzárási pánik szerű ez, csak épp a ’fiatalság játékaitól’ búcsúzol. –ezért lehetnek benned kérdőjelek, csak ez így nem tudatos, de, ha erre vágynál, akkor megbeszélheted a pároddal és mókázhattok együtt, és nem a szexre kel ez alatt gondolni. Egy hétvégén azért ellehet a fiad a nagyszüleivel, vagy egy kicsit később, ha nagyobb lesz ( nem értek a babákhoz, bocsi), és akkor csinálhatnátok spontán dolgokat, sátorozni, vagy elmentek hajókirándulásra ilyesmik, egy kicsit élni, kiszakadni a hétköznapokból. Más tanácsot nagyon nem tudnék adni.


#2-es voltam, bocsi, ha kicsit nehezen fogalmaztam.

2013. aug. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Igaz,egy lecsúszott drogost kellett volna választanom,nem azt az embert,aki normális életet él,mert hát menjek a szívem után... Ha mindig utána mentem volna és nem lennének elvárásaim,akkor ki tudja,hogy most hol lennék. Mint írtam,szeretem a párom,nem érdekből vagyok vele,ez nem bizonygatás,ez tény. Győzködni nem foglak,de vajmi kevés információ alapján ilyet mondani valakire,hogy "ostoba érdekember",miközben fogalmad sincs a háttérről,hát hogy is mondjam... Utolsó,köszi a válaszod,Te legalább átláttad a mondandómat. Egyébként 22 vagyok.
2013. aug. 6. 19:18
 10/10 anonim ***** válasza:

Bocs, hogy nem értelemszerű, hogy valaki egy lecsúszott drogosba szeret bele.

Amúgy meg még ha be is látod, hogy mellette nem lehet normális életed, nem kötelező rögtön fejvesztve családot alapítani, főleg, ha máshoz is kötődsz még közben érzelmileg.

Istenem, annyira ostobák tudnak lenni az emberek...

2013. aug. 6. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!