Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik! Az utcan azokat a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Az utcan azokat a csajokat is megbamuljatok akik nem tetszenek nektek (csunyak nagyon es megbamuljatok)? vagy csak azt aki tetszik? Szep?

Figyelt kérdés
2009. okt. 25. 21:29
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
73%
én mindenkit. legfeljebb ha nem jön be, nem dugnám meg.
2009. okt. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Csúnyát miért bámulnám meg???
2009. okt. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
a csúnyákat miért bámulnám meg? inkább nem nézek rá, arra aki nem tetszik nekem, nehogy még azt higgye hogy akarok valamit:)
2009. okt. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
86%
hát én csaj létemre megnézem a szép csajokat vagy az olyanokat is akik nem túl szépek. Az extrémeket is akiken van vagy 6 kiló vakolat,vagy hupilila a hajuk. A másik eset amikor a magassarkúban úgy topog mint aki besz*rt:D na azon még röhögök is:D
2009. okt. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
azert mert nem tartom magam annyira szepnek , es megnezett ma nagyon egy srac , szo szerint bamult, azt vettem eszre hogy annyira nez
2009. okt. 25. 21:38
 6/16 anonim ***** válasza:
86%
tetszel neki... ezen mit kell fennakadni? nem tartod magad szépnek oké, de lehet hogy ő annak tart:) legyen önbizalmad! :)
2009. okt. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
70%

én megszoktam, emr eccerűen nemhiszem el, hogy ennek nincs otthon tükre, vagy mivan????

aki alapból, arcilag ronda, az nemérdekel, azt nemnézem meg, de az ilyen elb@szott külsejű tinicsajokat "muszáj" megnéznem, mert nembíROM KI H NE RÖHÖGJEK BELÜL :d

2009. okt. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
a szépet is megkell nézni meg a csunyát is ezáltal döntömel,, hogy ránézek,, a bámulás számomra a szépekre vonatkozik
2009. okt. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

hat rajtam nem hiszem , lenne amin rohogni egszeruen oltozkodom , meg minden normalis.

En meg szoktam nezni a csunyabb embereket is es akkor mondom magamban istenem ez hogy nez ki . ezert gondoltam hogy o is azert nezett meg . De akkor nem bamult volna gondolom

2009. okt. 25. 21:45
 10/16 anonim ***** válasza:
79%
Én még nem láttalak, de a helyesírásodról csak annyit tudok elmondani: Istenem, ez hogy ír...
2009. okt. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!