Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek jobban fogok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jobban fogok tetszeni a fiúknak fogszabályzó nélkül?

Figyelt kérdés

Hamarosan leveszik a fogszabályzómat, már nagyon várom. :) Így vajon jobban fogja vonzani a másik nemet a mosolyom, arcom?


17l


2013. aug. 6. 10:09
 1/8 anonim ***** válasza:
nem
2013. aug. 6. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Miért nem? Azért egy szép, rendezett fogsor csak vonzóbb...
2013. aug. 6. 10:12
 3/8 anonim ***** válasza:
Örülj neki hogy te kaptál fogszabályzót. nekem nagyon kéne mert szórít a sok fogam évek óta de nincs pénz rá...
2013. aug. 6. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 ivilicious ***** válasza:
sztem sem nyom sokat.van egy bnőm,egyik legjobb bnőm,évekig volt fogszabályzója (még kis cuki színes gumikat is rakatott rá) és tök jól állt neki,mindig volt pasija..ja,most modell meg minden.
2013. aug. 6. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
hát te még nagyon kislány vagy...
2013. aug. 6. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
vonzobb..de ha eddig nem tetszett az arcod nekik ezután se várj nagy változást, de az tény hogy a mosolyod szebb lessz :D
2013. aug. 6. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Sosem ez alapján ítélek meg egy lányt, ha an fogszabályzója van ha nincs akkor meg gondolom kényelmesebb neki felszabadultabb nyugodtabb másabb a kisugárzása és lehet hogy e miatt vonzana
2013. aug. 6. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én pont szeretem, ha a makkomat karistolja a fogszabályzó, úh. nekem nem kellenél anélkül.
2013. aug. 6. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!