Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Pettingeltünk és hát természetesen nem volt nálunk gumi, a párom nagyon megkívánt és beletette de kb. 1-2cm-re nyomta be a hüvelybemenetemig, előtte már elsült a szerszáma és azután rakta be, azt mondta nem lesz még ennyitől semmi se, de féltem és inkább hátrébb húztam magam. Félek most emiatt, mert még nem akarok gyereket... Feltudott esetleg jutni a petevezetékemig a sperma vagy túl hosszú neki az a 20-25cm-es táv ami a hüvelybemenet és a petevezeték között van?

2013. aug. 6. 20:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Van esély a babára nem több és nem kevesebb mint 50%
2013. aug. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De a hüvelyben 2órát képes életben maradni a legszívósabb is a savas hüvelyflóra miatt...
2013. aug. 6. 20:22
 3/5 anonim ***** válasza:
nagyon nagy tévedés. a spermiumok ugyan a hüvelyben a savassága miatt tényleg nem túl hosszú ideig életképesek, de ha tovább jutott, akkor akár 2 hétig is életképesek. nem tudom, hány éves vagy, de én a biztonság kedvéért elmennék a helyedben 72órás tabiért. főleg ha már 1x eléőtte "elsült".
2013. aug. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

A 72órát már lekéstem...

Előtte sült el és úgy rakta be kb 2cm-re fél percig. Amíg bennem volt nem sült el csak előtte.

2013. aug. 6. 20:29
 5/5 anonim ***** válasza:

van esély rá, de az nem az jelenti hogy gyereked lesz... el lehet vetetni

vegyél tesztet

2013. aug. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!