Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tanácsot szeretnék kérni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanácsot szeretnék kérni, 33éves pasi közt meg egy 14éves lány közt sok a korkülönbség?

Figyelt kérdés
tanácsot szeretnék kérni irjatok uzit léci

2013. aug. 6. 20:49
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
45%

33-14 az 19. Ennyi a korkülönbség. Biológiailag az apád lehetne, elméletben meg bármi megtörténhet.

Most még sok, mert csak egy ostoba kislány vagy, aki naiv és ellepte az agyát a szerelmes köd, és a pasas börtönbe is kerülhet, ha kikezd veled.

2013. aug. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
nekem is volt dolgom nálam idősebb pasival, csak én 17 voltam ő meg 36. Szóval tapasztalatból mondom: NE TEDD!!!! Ő úgyis csak ki akar téged használni, le akar fektetni és uztána el fog tűnni örökre. tudom, hogy akárki akármit mondhat úgyis az lesz amit te akarsz, de csak abba gondolj bele mondjuk, hogy ezt a szüleidnek hogy mondod el.
2013. aug. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!