Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » LÁNYOK! Mit szólnátok ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

LÁNYOK! Mit szólnátok ha egy fiú akit nem ismertek (de visszaigazoltál) rátok írna mert tetszik neki a csaj? Lenne esélye? Vagy facebookon soha?

Figyelt kérdés
2013. aug. 6. 21:00
 1/6 anonim ***** válasza:
ha nem ismerem, elvből nem igazolom vissza. bocsika.
2013. aug. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ha vannak közös ismerősök és esély arra hogy valamikor már találkoztunk visszaigazolok,de az ilyen szia tetszel,vagy szeretnék ismerkedni üzenetekre nem válaszolok
2013. aug. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Majd Peachesbe öcsém:S
2013. aug. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én vissza szoktam írni azokra a levelekre is, amiket nem ismerős küld, az már kérdés, hogy van mikor másfél héttel utána, de visszaírok. Szerintem bunkóság, ha valaki nem reagál semmit egy levélre, fordított helyzetben én is sz.rul érezném magam.(nyílván ez csak az értelmesen megírt, olvasható levelekre vonatkozik) És ilyen levél váltások után mentem már randira is az illetővel, az más kérdés, hogy nem jött össze a dolog, de aránylag tűrhető volt. És nem vagyok egy facebook lakó.
2013. aug. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
hát elösször megnézem a képeit a srácnak.de nem hiszem hogy komoly kapcsolat lenne belölle
2013. aug. 23. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
ha nem ismerem akkor nem Bocs
2013. aug. 31. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!