Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogyha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogyha egy fiúnak bejön egy lány, a fiú azt próbálja éreztetni a lánnyal, hogy nem érdekli, vagy a fiú egyenesen bunkó a lánnyal? Miért csináljátok ezt fiúk?

Figyelt kérdés
Nem azt mondom, hogy minden fiú ilyen, de a legnagyobb része ezt csinálja. Miért, vagy mi a logikátok? Mert én nem értem.

2013. aug. 7. 12:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Zavarukban tesznek így.
2013. aug. 7. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Mert ha "nyomul" akkor rögtön nem kell nektek, mert "úgyis megkaphatom" de ha tapló akkor valamiféle bizarr elven beleszerettek mert "nem elérhető"
2013. aug. 7. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Mert általában ilyenkor a lányok még jobban futnak a fiú után. De amikor a lány sz_rik az ő fejére na akkor esik pofára és rohan a lány után. Csak azért megy hogy lássák a lányt megalázkodni, hogy mennyire odavan értük.
2013. aug. 7. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Bino ***** válasza:

Mert erre van kereslet.:D

Egyébként erre én is kíváncsi lennék.

2013. aug. 7. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
42%
mert a nőknek az kell ami nem lehet az övék...
2013. aug. 7. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

pontosan. ha kedves, aranyos, akkor bekerül abba a fiókba ami tele van már ígyis oylanokal, akiket megkaphttok, tehát kb nemérdekel.


viszont ha taplo és bunko, felkelti az érdeklődéseteket, hogy vajon miért ilyen, ésmiért nem akar tőlem semmit.


és látod! a te figyelmed is felkeltette, hisz valmiért feltetted a kérdést.

2013. aug. 7. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
mert a nők szeretik ha egy férfi határozott, és dominánsabb egy kapcsolatban. akikre "felnéznek"
2013. aug. 7. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Pont ezt tapasztalom most én is.

Már régóta foglalkozok egy lánnyal, de neki nem kellek.

Sőt, már be lettem rakva "barátzónába" is.

De van egy másik srác, aki után már régóta rohan. Már rengetegszer akart a lány találkozni azzal a sráccal, de a srác le se szarta...Többször is megbeszélték, hogy találkoznak, de egyszer se futottak össze, mert a srác nem hívta fel. Amikor pedig ott volt, akkor inkább a haverjaival beszélgetett...

A lánynak mégis ő kell...

2013. aug. 7. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat! :)

Igen felkeltette, de főleg azért, mert egyébként tök bunkó, meg lesz@rja a fejemet, a hátam mögött meg rólam áradozik. És nem értem, hogy akkor most ez hogy is van.

2013. aug. 7. 12:16
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

A szerelmet nem lehet kiszámítani. Nem biztos, hogy azért nem jön össze a lány a sráccal, mert az aranyos meg kedves, hanem azért, mert nem jön be neki. Ennyi. Ezt nem kell túlspilázni. Érdekes módon az én barátom sosem volt velem flegma vagy bunkó, mégis őt szeretem, a taplóktól meg ráz a hideg. Erről ennyit.


Amúgy meg sztem két dolog van ebben a viselkedésben: próbál menőnek tűnni, de közben zavarban van. Ennek a kettőnek az egyvelege ez a viselkedés. Vagy, a harmadik verzió, ha alapjáraton egy büdös nagy paraszt.

2013. aug. 7. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!