Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valami nem stimmel velem.17...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valami nem stimmel velem.17 éves vagyok és nem merek csókolózni mert félek hogy rosszul csinálom. Mit csináljak? Elegem van ebből.

Figyelt kérdés
14 évesen vot egy "barátom" vele lett volna az első csók de nem mertem, azóta sokan bepróbálkoztak nálam, de inkább mindegyikőjüknek nemet mondtam emiatt.. most van egy fiú aki tetszik..nem akarok róla is lemondani. 17/L

2013. aug. 7. 19:23
 1/6 Macii ***** válasza:
100%

nézzél romantikus filmeket, de mikor 14 éves voltam, egyik ismerősöm a kezén gyakorolt:D:D

20f

2013. aug. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
hmm akkor gyere, csináld velem először, ismeretlen vagyok, nem tudsz leégni, és mással is menni fog :P
2013. aug. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Azt csináld, hogy egyszerűen hagyd, hogy megtörténjen... Ha bízol a fiúban nagyon, akkor meg is mondhatod neki, hogy te mindig féltél ettől, és ezért még nem csináltad. DE ha nem kezded el, akkor sosem fogod megtanulni - gondolom, nem akarod egész életedben kihagyni a csókot, csak mert félsz?
2013. aug. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Csókolózni csak azzal érdemes, akit nagyon szeretünk. Mindenki mással csak nyáladzás.

Ha szeretsz valakit akkor nem gond a csók, mert kívánod, és közösen megtanuljátok.

Te most csak nagylány akarsz lenni.

Nem elég annak látszani, annak is kell lenni.

Várj arra a srácra, akit igazán kívánsz. Ha megvan meglátod minden megy a maga útján.

2013. aug. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Velem is ezvan..ugyanez!ha gondolod irj!
2013. aug. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Jaj de aranyos :) ne izgulj, tenyleg csak hagyd megtortenni es ennyi. Ha elertek oda, majd a srac iranyit ;) alapvetoen nagyon tul van porgetve "az elso csok" szerintem. Pedig nem akkora mumus :)) sot egesz jo, ha el tudod engedni magad :)) tudod vannak az osztonok, majd ok segitenek, bizd rajuk ;)
2013. aug. 15. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!