Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem találok magam mellé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem találok magam mellé egy értelmes pasit? 19/L

Figyelt kérdés

Sajnos az a tapasztalat, hogy a mai pasik többsége, csak futó kalandot keres, viszont én tartósat, hiába mondják azt, hogy még fiatal vagyok, élvezzem az életet, ne akarjam magamat elkötelezni. Nem gondolom, hogy különösebb gond lenne velem, átlagos kinézetű vagyok, szeretek csinosan öltözni, gyakran járok el a barátnőimmel bulizni, szóval nem csak várok arra, hogy valaki besétáljon az ajtómon, hanem teszek is érte, mégsem jön össze egy normális kapcsolat. Egyetemre járok, a korosztályomhoz képest egy kicsivel érettebb a gondolkodásom, de bárkivel könnyen megtalálom a közös hangot. Az egyetlen hibám, hogy túl érzelmes vagyok, amit általában a pasik aljas módon ki is használnak. Szeretnék végre valakit, aki ugyanúgy komoly kapcsolatra vágyik, mint én!

Mi a véleményetek, mit kellene tennem?


2013. aug. 7. 20:07
1 2 3 4
 1/33 anonim válasza:

[link]


:-)))))))

2013. aug. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:

Tipikus tucat kérdés itt, amire nem fogsz itt választ kapni :)

de erre mondják, mikor a kereslet nem találkozik a kínálattal :D

2013. aug. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:
Egyébként nem kellene, hogy tucatkérdés legyen, hiszen ez azért egy elég komoly probléma, hogy a normális emberek nem tudják egymást megtalálni.....
2013. aug. 7. 20:11
 4/33 anonim ***** válasza:
100%

Talán rossz helyen keresgélsz.

Bulikon általában nem olyanok vannak,akik hosszútávra keresnek.

18/F

2013. aug. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
Ha nem keresed akkor egyszer csak beléd botlik majd:)
2013. aug. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:

Mert a normális srácok,akik szeretnének tartós kapcsolatot,őket semmibe veszed,vagy észre sem veszed.Általában ez szokott az ok lenni,gondolkodj el rajta.(tisztelet a kivételnek)

Vedd észre a normális srácokat is,akkor majd találsz olyat,amilyet szeretnél. :)

2013. aug. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
Én sajnos jóval érettebb gondolkodású vagyok, és ennyi idősen vagyok hasonló helyzetben. 15/F
2013. aug. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:
Ez mind szép és jó, de szerintetek akkor hol lehetne a normális pasikat megismerni? Az egyetemen a szaktársaim nem ilyenek, a könyvtárba nem pasizni megy az ember, akkor mégis hova menjek? :)
2013. aug. 7. 20:15
 9/33 anonim ***** válasza:
Hát szinte bárhol, konkrét hely nincs agy erre :) előző barátaidat hol ismerted meg? nem is hinnéd honnan lehet komoly kapcsolatokat összeszedni, ide nem írom ki mert már cikinek számít de meglepődnél :D
2013. aug. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:
Egyébként a pasikat is meg tudom érteni, mert a legtöbb csaj is ugyanúgy játszadozik velük, mint ahogyan a pasik teszik ezt velünk, és gondolom, hogy egy idő után már nekik is sok, és ha egy pasi esetleg tök normális, meg aranyos volt, ő is olyanná válik, mint a többség.... :(
2013. aug. 7. 20:17
1 2 3 4




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!