Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csak a tehetőseket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak a tehetőseket szeretik a nem pénzéhes lányok is?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem tudok kapcsolatot kialakítani lányokkal max haveri alapút. Egyre inkább azt érzem ez a családi anyagi helyzetem miatt van. Kérdeztem őket hogy talán nem vagyok szép meg divatos, de azt mondják semmi baj velem. Nem minden ruhám a legdrágább márkákból való de szegénységem ellenére megpróbálok viszonylag divatos lenni.Bunkó sem vagyok a lányokkal, de túl nyálas se. Csak hogy néha még egy kólát sem engedhetek meg magamnak ha kimegyek a barátaimmal, akik meg hát nem milliomosok de legalább alap dolgokra futaja nekik. Mindegyiknek van jogsija előfizus teló , ha a szomszéd városból hívnak lányt randira érte tudnak menni, én többször mondtam hát vonattal is érte megyek de az nem tetszett nekik, meg kis piti kifogásokat találtak ki ami szinte nevetséges:/ 1x egy buliban egy lány meg is szólt hogy miért nincs jogsim meg ez már gáz... 18 vagyok nyári munkát kerestem utaztam érte össze vissza de mindenhol elutasizottak,azt a kis pénzem költöttem volna másra.. Suli után majd jobblesz ha munkahelyem lesz de elszomorít hogy a kedves lányok mégsem kedvesek mindenkivel
2013. aug. 7. 20:10
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Attól, hogy szerencsétlen vagy nem kell megbélyegezni a normális lányokat is. Szimplán balfék vagy a csajozáshoz, ez nem a lányok hibája... Légy türelmesebb, és talán neked is terem babér...
2013. aug. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
2013. aug. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Vagy talan megsem kedves lanyok... Nekem most eloszor van tehetosebb pasim, es hat okoz is gondokat, hogy nem ugyanazokat a dolgokat engedhetjuk meg magunknak. Sosem erdekelt ha valaki csoro.
2013. aug. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
lehetne litániát írni h nem így van de érzem h felesleges,majd jönnek a sorstársak és vígadozhattok...
2013. aug. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem akarlak elkeseríteni, de több gyárban voltam már diákmunkás, 3s a minimálbères dolgozók javarèszènek volt barátnöje. A párom meg èpp munkanèlküli volt, mikor összejöttem vele.


Valószínüleg veled van a baj.

2013. aug. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"Olyan dolgokat veszünk,amikre nincs szükségünk, abból a pénzből ami nem a miénk, hogy lenyűgözzünk embereket akiket nem is szeretünk."


ne is akard hogy valaki azért legyen veled mert van pénzed...

2013. aug. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem a pénzzel van itt a baj, hanem valószínűleg a kiállásoddal. Ha igaz lenne, hogy a lányok csak a tehetőseket szeretik, nem lenne túlnépesedve a föld...
2013. aug. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Mert a nők felszínesek, és amint látod, hazugok is. Még azok is, akik esetleg nem anyagiasak, pedig az ilyen aztán tényleg bszott ritka.


"Szimplán balfék vagy a csajozáshoz, ez nem a lányok hibája..."


Igen igen, minden a mi hibánk, pasiké! Fúj fúj,monnyonle! Ti aztán soha semmiről nem tehettek!

2013. aug. 8. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!