Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A pasik ennyire oda vannak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasik ennyire oda vannak egy popsiért?

Figyelt kérdés
Tegnap elmentünk a nyaralónkhoz egy napra nem is voltunk sokat ott és elmentünk fürdeni és rajtam féltangás bikini volt mindenki szinte engem nézett már rendesen zavart, kijöttem az öltözőfülkéből ott volt pár pasi és rögtön mondták,hogy milyen jól nézek ki aztán bementünk a vízbe és követtek, mindig ott voltak ahol mi. Aztán lehet ezt rosszul tettem de a faluba elmentem bikini alsóba és egy póló volt rajtam de kilátszott a fenekem fele és mindenhol beszólogatott mindenki.Vagy nem szokás bikinibe mászkálni egy faluba? Mert azt hittem itt elfogadott dolog.
2013. aug. 8. 11:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
73%
Rib-nc vagy.
2013. aug. 8. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem a tangás fürdőbugyi gáz, még a strandon is, nem hogy a faluban...
2013. aug. 8. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
63%
Vidéken régimódiak az emberek. Meg a lakosság többsége öregebb, naná, hogy megnéznek egy szexin öltözködő fiatal lányt.
2013. aug. 8. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

de nem ilyen tanga volt rajtam: [link]

hanem ilyesmi: [link]

2013. aug. 8. 11:46
 5/14 anonim ***** válasza:
59%
Faluba?? Hát te hülye vagy... Még csodálkozik b@zmeg, hogy a faluba tangával mindenki nézi...
2013. aug. 8. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Ennyire!

Én megnézném a Tied is, hogy tudjak pontosabb választ adni!

;)

2013. aug. 8. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy amúgy?
2013. aug. 8. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
20 éves vagyok
2013. aug. 8. 11:59
 9/14 anonim ***** válasza:
Pesten azért ne mászkálj így. :)
2013. aug. 8. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
nem tervezem főleg,hogy nem is ott lakom :D
2013. aug. 8. 12:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!