Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez miért gáz a csajoknak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez miért gáz a csajoknak?

Figyelt kérdés
21 éves vagyok. Nem dolgozom, mert nincs kedvem, élni akarok még. Tanultam egy helyen, de kibuktam, ősztől próbálkozok máshol. Szeretem a nagy bulikat, minden nagyobb fesztiválra el is megyek. Ha ismerkedek, megkérem a csajokat, hogy mindent felesbe, vagy ha én fizetem ki a kávéjukat, akkor ők a benzint. És már hápognak. Nem értem mi a gondjuk. Elmagyaráztam nekik, ha nekem piálni van kedvem a haverokkal, akkor ne keressenek, ne kérdezzenek semmit, ezzel is bajuk van. Miért baj, ha nem velük vagyok este?
2013. aug. 9. 13:04
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Édesanyádék nem rúgtak még két lábbal 3,14csán? :$
2013. aug. 9. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:

helyes! apu pénzét ne költsd nőkre, idd el egyedül!


nőt ne vigyél buliba, mert: dupla költség, fele élvezet.

2013. aug. 9. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom azert hapognak, mert meglepodnek, hogy egy semmirekello paraszt vagy.
2013. aug. 9. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:

Mert talán ha van barátja egy csajnak, akkor szeretne vele lenni este (is). Illetve nem azt végignézni ahogy Te full részegen hazatántorogsz.

Meg hát nem árt ha van egy "biztonság", ami azért egy ilyennél nem könnyen alakul ki.


A fizetéssel nem hinném nagy baj lenne, így korrekt, legalábbis én nem várnám el, hogy mindent a pasi fizessen.

2013. aug. 9. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
na ugye hogy nem mindent nekünk pasiknak kell fizetni? ha nála vagyunk, és rendelünk pizzát, azt ő fizeti, egyértelmű, nem? ha nálam, akkor legalább adjon be a felébe, mert nálunk fürdik, alszik.
2013. aug. 9. 13:12
 6/27 anonim ***** válasza:
Gondolkoztam mit írjak, de a 3-as már mindent leírt ami bennem is felötlött.☺
2013. aug. 9. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
Olyan nincs hogy nálad vagytok. 21 évesen vagy a csajnál vagy vagy anyádéknál.
2013. aug. 9. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:

Sürgősen változtatnod kell a hozzáállásodon, mert így nem lesz belőled semmi!


Valakinek ilyenkorra már gyereke van!


Okos ember a saját hibájából tanul, a hülye még a sajátjából sem...

2013. aug. 9. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
Remélem nincs olyan hülye nő a világon aki össze jönne veled!
2013. aug. 9. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
nem kell mindent fizetni természetesen, nincs baj vele hogy feleztek, de egy kávéra nem tudod meghívni? benzinpénzt kérsz cserébe?
2013. aug. 9. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!