Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan flörtöljek egy nős...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan flörtöljek egy nős férfival?

Figyelt kérdés

Tudom ez nem szép dolog és sokan elítéltek majd ezért a kérdésért, de van egy pasi aki nagyon tetszik, a gond csak az, hogy van felesége. Látszólag boldogok, de volt "szerencsém" jobban bepillantani kapcsolatukba, s megláttam hogy azért vannak problémáik. A férfi nagyon rendes, kötelességtudó, nem hiszem hogy megcsalná a feleségét, de meg szeretnék róla győződni.

Hogyan kezdeményezzek? Mit tegyek? Nem szeretnék rámenős lenni.


2013. aug. 9. 18:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Gyaaah ribaaaaaanc.

Hagy békén!

2013. aug. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Mit tegyek? - akaszd fel magad. Más házasságába belerondítani, erre a legkisebb mértékben sem felmentés az, hogy szerinted vannak problémáik.
2013. aug. 9. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. Ribbanc.
2013. aug. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Az egy dolog hogy fiatalon azt gondolják egyesek hogy óhh van barátnője nem baj majd én gondoskodok róla hogy ne legyen de azért már egy házzaságba belepofátlankodni....pff....
2013. aug. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy!! Szégyelld el magad és bújj a föld alá!!!!!
2013. aug. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon undorító,képzeld magad a felesége helyébe. Neked hogy esne ha rájönnél? Nem igaz nem találsz szingli pasit dugásra,aki tetszik is. Szerinted miért irt mindenki olyan választ ami nem tetszik neked!?
2013. aug. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Ok megértettem a lényeget. A kérdés lezárva!
2013. aug. 9. 18:50
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Kicsike egyszer majd maga is feleség lesz, feleség lesz....
2013. aug. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 kiss annamari007 válasza:
ez egy nagyon undoritó dolog a másik ha problémájuk van oldja meg avgy hadja ott és ha utána az is már mert akkor már külön vannak ne telegyél az ok ami miatt szét megy egy házasság és a másik ha tudod hogy problémái vannak akkor miért nem mész olyan ember után akinek nincs felesége?
2013. aug. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Nős férfival sehogy! Ne csinálj még több problémát nekik, ha amúgy is van már nekik. Nekem is tetszett nagyon sokáig egy nős férfi, de SOHA nem mutattam, mert tudtam, hogy foglalt és tekintettel voltam rá és a családjára. Nekem nős férfi sosem kellene.
2013. aug. 10. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!