Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem keres már?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok, a pasi 28. Mikor megismerkedtünk próbálkozott a szexszel, de az akkori körülmények miatt elutasítottam azt. Utána többszőr is felhozta a témát az utána lévő találkozásainkkor is, de pont, amikor már majdnem a lényeghez értünk mindig közbejött valami. Nagyon akarom, de az én visszafogott stílusomhoz elképzelhetetlennek tartom, hogy megmondjam ezt neki, hogy csináljuk már végre nála, és ne máshol, mert úgy sosem fog összejönni. Ő régóta nem írt, és én is tartok attól, hogy észbe kapott és most már meghátrált a korkülönbség miatt.. De lehet csak nem biztos a hozzáállásomat illetően.. (??) Végtére is sosem voltam valami kezdeményező. A legutolsó találkozásunkkor még rám is szólt a mélyebb dekoltázsú felsőm miatt.
2013. aug. 9. 19:37
 1/8 anonim ***** válasza:
55%
Talán rájött, hogy nem gyerekeket kéne szédítenie.
2013. aug. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Áh, na ez ütött. Igazad lehet.
2013. aug. 9. 19:40
 3/8 ASOT ***** válasza:
Igaza is van az elsőnek!
2013. aug. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Az esik rosszul a leginkább, hogy olyan jól el tudtam vele beszélgetni, és emiatt érzések is alakultak ki az irányába..
2013. aug. 9. 19:43
 5/8 ASOT ***** válasza:
:(
2013. aug. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Apád lehetne, keress egy korodhoz illőt.
2013. aug. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
vajon miért? nyilván talált egy másik kis csitrit akinek könnyebben be tudja akasztani!
2013. aug. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Apám lehetne... Valóban? És 11 évesen csinált? :D
2013. aug. 10. 06:15




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!