Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg lehet valakinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg lehet valakinek egyszerre két nemiszerve, ilyenkor mindkettőt tudja használni?

Figyelt kérdés
2013. aug. 10. 20:05
 1/9 anonim ***** válasza:
Neked is ki fog nőni egy második ne aggódj
2013. aug. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az létezik, hogy két nemi-jelleg megjelenik egy testen, ezt hermafroditának hívják. A másik kérdésedet nem tudom.
2013. aug. 10. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Ebből jött a "b...zd meg magad" szófordulat is
2013. aug. 10. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Igen, van ilyen. Ők a hermafroditák.

Ilyen esetekben egy embernél a női és a férfi nemi jellegek és nemi szervek is megtalálhatók.


Azt, hogy tudja-e "használni" mindkét nemi szervét, egy hermafrodita tudná megmondani.

2013. aug. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mi volt az oka, hogy ezt a kérdést kiirtad?
2013. aug. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Egyik haverommal vitáztunk róla én nem hittem el, hogy lehet ilyen. De akkor tényleg van.
2013. aug. 11. 14:53
 7/9 anonim ***** válasza:
6 Ne kamuzz, az igazat ird meg, akár privát.
2013. aug. 11. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
#7-est igazán érdekli a dolog :D
2013. szept. 14. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Mellesleg a Hermafroditák nem igazán számítanak teljesnek, mert a deformáció jellegéből adódóan, valamelyik tag általában rosszabb működésre képes mint a másik, vagy mindkettő képtelen a termékenységre.


Persze előfordulhat olyan eset, amikor mindkettő tag tökéletesen működik, bár nem igazán hallottam még ilyenről.


Viszont ha kicsit máshogy nézzük, igazán érdekesen hangozhatna, ha kiderülne, hogy Mária egy ilyen "tökéletes hermafrodita" volt. Így értelmet nyerne a "Szeplőtelen fogantatás"... :)

2013. szept. 14. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!