Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak/fiúk! Hogyan faragjak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak/fiúk! Hogyan faragjak magamból jó nőt?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Vannak olyan lányok, akire mindenki azt mondja: igen, ő tényleg "jó csaj". Kérdem én: miben különböznek ők az átlagtól? Természetesen tudom, hogy mindenkinek más tetszik de mindig van egy olyan kategória, ami mindenki szerint szép.


Ennyi lenne az egész: formás test és szép arc? Persze tudom, a kisugárzás is nagyon sokat számít, azt nyilván nem lehet megtanulni.


Állítólag szép arcom van, viszont van egy kis feleslegem. Csak magamért elkezdtem egészségesen táplálkozni és sportolni. Eddigi munkámat siker koronázta. :) Ha még többet megteszek a szép test elérése érdekében és elérem mondjuk ezt az alakot, akkor lehetek 10/10-es?

[link]


Előre is köszönöm szépen a válaszokat!


(1- Csak normális válaszokat szeretnék! NE KÖTEKEDJETEK legyetek oly szívesek, hanem a kérdésre válaszoljatok!

2- Tudom, hogy nem csak az számít, ki milyen kívülről, de én most direkt erre fektetem a hangsúlyt. Vannak terveim, azt mondják kedves vagyok, szóval igyekszem nem csak a testemre, hanem a lelkemre is figyelni).


18L


2013. aug. 11. 16:46
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Járj el edzőterembe és ne zabálj annyit.
2013. aug. 11. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Nem "zabálok"...
2013. aug. 11. 16:48
 3/18 anonim ***** válasza:

így nem igazán lehet tanácsod adni, privátban küldhetnél egy képet, akkor tudnék mondani véleményt, hogy min kéne még csiszolni esetleg

23/F

2013. aug. 11. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
0%
Inkább nem írom le, hogy hogyan lehetsz jó nő. Biztos beletaposnák a lelkedbe.
2013. aug. 11. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
most magadnak akarsz megfelelni, vagy a fiúknak? mert lehet azt hangoztatod, hogy magadnak, de az írásodból nagyon nem ez jön jön le... 10/10es csaj meg ne akarj lenni, mert senki sem tökéletes, naiv vagy.
2013. aug. 11. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Egy kis felesleg? Ha kicsi, akkor szerintem jobb, ha megmarad, mert nekem tetszik, ha van mit fogni egy csajon. Az a kép meg eléggé rusnya.
2013. aug. 11. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Nyilván amikor kitesz ide valaki egy képet egy lányról és azt írjátok, 10/10, akkor azon gondolkoztok, hmmmm nem is mondok semmit, úgysem tökéletes.


Látom, rossz helyre írtam ki a kérdést...

Aki normális választ írt, annak köszönöm.

2013. aug. 11. 16:51
 8/18 anonim ***** válasza:
tudod, akik itt azt írják egy nőre, hogy 10/10, azok még életünkbe nem is láttak jó nőt. ne erre hivatkozz, és ne másokból indulj ki
2013. aug. 11. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Aki a képen van az tényleg 10/10! Küldj képet, én PUA vagyok értek az átalakításokhoz, ezzel foglalkozom! Egyébként a képen látható nőt a kozmetika/ szépség ipar szereplői feljavították!
2013. aug. 11. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Küldj nekem képet! Én lány vagyok ugyan de tudok segíteni...
2013. aug. 11. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!