Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, mire jó ez nektek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, mire jó ez nektek? Miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés
Na jó nem szeretnék általánositani.Nemrég facen megismertem egy fiút.Nagyon jól elvoltunk,naponta többször is chateltünk.Később kiderűlt hogy a melletünk lévő utcában lakik és elkezdtünk találkozgatni is.De aztán valahogy mégis megváltozott valami.Hiába mondta hogy tetszem neki,mintha távolságtartó lett volna velem.Egyszer azt érzem hogy nyomúl,máskor meg mintha leakarna rázni.Már faceről is letörőlt.Bár később azt is megtudtam hogy egy pár hete szakított vele a barátnője.Lehet hogy azért csinálja ezt?Mit csináljak?
2013. aug. 11. 18:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Beszéljétek meg, hogy pontosan mi miért történt, öntsetek tiszta vizet a pohárba és, ha azután is zavar a dolog akkor szakítsátok meg a kapcsolatot.
2013. aug. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
hány évesek vagytok ? "fészen is letörölt" nane:D
2013. aug. 11. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
nahát ez az,hogy nemtom,hányadán is állunk.Én 18,ő 20.De azt várhatja hogy fussak utánna mert nem fogok.
2013. aug. 11. 19:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!