Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szóljak ehhez?

Figyelt kérdés

anyám mondtam hogy vett magának egy bugyit de kiderült hogy kicsi rá, és hogy berakta a fiókomba és hogy tetszeni fog mert kicsit érdekes.. megnéztem és ilyen szexis, csipkés izé gondolom arra vette ha az apámmal... mert am tök egyszerű bugyikat hord.. nem tudom ez most így picit gusztustalan nekem, nekem barátom sincsen.. miért nem mondta azt h simán nekem vette? vagy mit mondjak rá:


még nem látta a reakciómat

17l


2013. aug. 11. 19:02
 1/10 anonim ***** válasza:

Nevess rajta és kész:D

Hordani meg nem muszáj:)

2013. aug. 11. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Lehet azért adta mert apud azt akarja, hogy rajtad legyen miközben... ami, ha igaz akkor nagyon kellemetlen.
2013. aug. 11. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
mivan??
2013. aug. 11. 19:06
 4/10 anonim ***** válasza:
Mi gusztustalan? Mit gondolsz téged hogy csináltak,megszállta a szentlélek?
2013. aug. 11. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ne is törődj azzal a bugyival, ha lesz barátod ő sem fog!
2013. aug. 11. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Hát attól még hordhatod,nem? :D

Szerintem ne keríts neki nagy feneket.

2013. aug. 11. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mármint az ügynek! Nem a bugyinak :D
2013. aug. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
köszönd meg anyukádnak ! a többi meg kit érdekel, van hely a szekrényedben, nem ? majd ha kicsit nagyobb leszel, már örülni fogsz neki, meg a barátod is annak a bugyinak ;)
2013. aug. 11. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
okéé
2013. aug. 11. 19:14
 10/10 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom. Szerintem nem normális, ha egy szülő szexuális utalást tesz, akármilyen enyhe is az.

Feltételezem, hogy eleve neked vette azzal a szándékkal, hogy ha majd lesz barátod, akkor legyen mit felvenned, ha arra kerül a sor...

2013. aug. 11. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!