Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért a legártatlanabb,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért a legártatlanabb, legkedvesebbnek tűnő férfiak a legszemetebbek a világon?

Figyelt kérdés

Ismerek ilyeneket, ártatlan a kinézetük, annak is adják ki magukat, de közben mindenkit átvernek. Nőket a kapcsolati hitegetéssel, a férfiakat anyagilag( adósság). És fura mód nincsenek állandó barátaik az ilyeneknek. Miért van ez?

Kíváncsiságból kérdezem. Értelmes kommenteket kérnék. Köszönöm!


27 F


2013. aug. 11. 21:06
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Ne általánosíts!

Bár megjegyzem, hogy kifogtam már én is egy pont ilyet. De az csak egy példa. :D

2013. aug. 11. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Én is tapasztaltan ezt egyszer.

Megismertem egy srácot, egyszerre odavoltunk egymásért, az első randink reggelig tartott, mert annyira jól elbeszélgettünk, hogy szinte észre sem vettük hogy úgy elszaladt az idő. Az első egy hónap fantasztikus volt, minden szabadidejét velem akarta tölteni, folyton keresett... majd 1 hónap után olyan képeket találtam róla, amin elég félreérthető helyzetben volt az egyik lány barátjával...nem csókolóztak, csak eléggé sütött róluk hogy nem éppen barátként tekintenek egymásra. Nagyon sziven ütött, mert a legjószívűbb embernek ismertem meg, aki önzetlen és egyenes... nem mondtam el neki hogy tudok a képről, hanem amikor lehetőségem nyílt, belenéztem a facebook-jába és olyan üzeneteket találtam, hogy a lánnyal arról beszélgetnek mit csinálnának egymással, egy srácnak meg úgy állította be a kapcsolatunkat, mintha én tepernék utána, ő meg csak szánalomból van velem, meg a jó szex miatt. hozzáteszem, akkor még nem is feküdtünk le.

Szembesítettem azzal amit megtudtam, szakítani akartam, de ő sírva könörgött, hogy ne dobjam ki, mert tudja, hogy elcseszte, de eddig őt minden lány csak kihasználta és most meg nem tudja megbecsülni, hogy ilyen jó vagyok hozzá. Elgyengültem és nem szakítottam vele. 2 hónap múlva megcsalt. :')

2013. aug. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
45%

#12


Remek. Ezek a tetvek jól lejáratnak minket és megint a tahók nyernek...

2013. aug. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Akkor is általánosítsz!
2013. aug. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Nem mindenkinek vannak szar ismerősei, és szar környezete.
2013. aug. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Alamuszi macska nagyot ugrik. :D Azért ne általánosítsunk, nem ezen múlik, de már én is kifogtam ilyet.

Érdekes, hogy a férfiak sokszor félreismerik a férfitársaikat. Az egyik volt barátjelöltemet pont ilyen kis ártatlankának mondták a férfi ismerőseink, mindenki össze akart hozni minket, mert hogy biztos illenénk egymáshoz, aztán kiderült a számomra, hogy igazából erőszakos jellem, érzelmileg ki akart használni, persze igazából semmi komoly kapcsolat nem járt a fejében. Aztán jött a következő, akit a férfi ismerősök bunkó, beképzelt csajozógépnek tituláltak, aki semmibe veszi a nőket, óva intettek tőle. Ő meg a legérzelmesebb, legodaadóbb és ragaszkodóbb ember, akit valaha ismertem, rajong értem, imád, tisztel, a tenyerén hordoz és feleségül vett.


A látszat nem mindig takarja a valóságot. De még egyszer mondom: ne általánosítsunk, ez nem minden férfira igaz!

2013. aug. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!