Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan oldal, ahol 30+...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan oldal, ahol 30+ osok beszélhetnek szerelemről, szexről?

Figyelt kérdés

Mert itt a tiniké a terep. Felnőttek hol tudnak egymástól tanácsot kérni?


Vagy itt csinálhatnának egy 30+ alkategóriát...



2013. aug. 11. 21:30
 1/9 anonim ***** válasza:
Itt, ugyanúgy. A tinik csak azért vannak többségben, mert több idejük van írni.
2013. aug. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem ismerkedésre gondolok, hanem arra, ahol felnőttek problémáit lehet felvetni ezen a téren, és felnőttek válaszonak rá, akiknek van is tapasztalata.
2013. aug. 11. 21:33
 3/9 anonim ***** válasza:
Itt is akár.
2013. aug. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Ja, de száz tinikérdés között bújik meg 1-1 felnőtt probléma.

Kérdezni meg gáz, mert a tinik válasza nem épp megfelelő...

2013. aug. 11. 21:35
 5/9 anonim ***** válasza:
Vannak itt is 30 felettiek bőven. Ha úgy teszed fel a kérdést, akkor olyan válaszok is érkeznek. Vagy pedig privátban levelezel a 30 feletti válaszadókkal.
2013. aug. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
chat.hu
2013. aug. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ismerkedésre nem is való ez az oldal.


Viszont sok mindent meg lehet beszélni.

Itt válaszoltam például, és szerintem hasznos volt...

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..


Akkor még másik felhasználóval, de meg fogod látni, melyik voltam én, mert én folytattam a kérdezővel a végén párbeszédet. Ha gondolod, veled is szívesen beszélek. És szerintem még sokan vannak így ezen az oldalon. :)

2013. aug. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Néha én is itt bóklászok és csodálkozom a legsületlenebb kérdéseken. Lassan a lányaim is itt fognak feltenni kérdést, ha nem beszélek velük hamarabb (10 és 7 évesek).


43/F

2013. aug. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Látom, vagytok :)


Mit gondoltok, felterjesszünk itt egy kérést (de hová???), hogy legyen 30+ os alkategória? Vagy tini-alkategória legyen, és ők beszélgessenek ott?

Vagy minden alkategóriában egy tini és egy felnőtt részleg...?

2013. aug. 11. 22:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!