Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek arról, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek arról, ha egy lány olyat mond, hogy "akkor majd jól seggbe duglak, ha nem csinálod meg! ", még ha képletesen is érti?

Figyelt kérdés

Ma délután hallottam ezt egy kb. 20 éves lány szájából az utcán, nem kellett volna sok hozzá, hogy kitörjön belőlem a röhögésroham, utána még percekig mosolyra állt a szám.

Biztos, hogy ezt mondta, mert ez egy csendes helyen történt, nem hallottam félre.


31/f


2013. aug. 12. 16:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
lehet töke volt a menyasszonynak
2013. aug. 12. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

hallottál már a peggingről?


[link]

2013. aug. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Szeretem az idióta, nyers, "butus" (mert hangosan mondta) nőket. A párjának azt mond amit akar, és legalább nem feszélyezi a téma... Ami a szívén az a száján. :D


Engem ez megrémítene, ezért biztos megcsinálnám, amit akar, igazi papucska lennék, de a humor részeként válaszolnék neki valami hasonlót én is... :D 22f

2013. aug. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Biztos. hogy lány volt, ráadásul nagyon szép.
2013. aug. 12. 16:33
 5/11 anonim ***** válasza:

Mi a véleményem?

1. szijológús (4 lába van)

2. Tanuljon alap kultúrát

3. teljesítse az első kettőt.

2013. aug. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem borzasztó amikor egy nő ilyen igénytelenül beszél, engem legalább is mindig meglep mikor hasonlót hallok.

19/N

2013. aug. 12. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
a közelében vigyázni kell a lyukakra
2013. aug. 12. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Választékos és kultúrált szavakat használ a hölgy.
2013. aug. 12. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Néha a legszebb nők tudnak úgy igazán velősen alpáriak lenni… Nem is várnod, és egyszer csak olyat mond, hogy kiguvad a szemed tőle…

27/N

2013. aug. 12. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
veszélyes a csaj :D
2013. aug. 12. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!